Dane kontaktowe

Mercator Medical S.A.

H. Modrzejewskiej 30
31-327 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 66 55 400
Fax: +48 12 66 55 415
[email protected]

www.mercatormedical.eu

KIM JESTEŚMY?

POLSKA GRUPA KAPITAŁOWA O GLOBALNYM ZASIĘGU

Grupa Mercator Medical sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach i posiada dwuprocentowy udział w rynku światowym. Obecnie Grupa zatrudnia ponad 1200 osób w kilku krajach. Pracując dla nas, masz możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

JEDEN Z LIDERÓW RYNKU

Pracując dla nas, pracujesz dla najlepszych – od lat jesteśmy numerem jeden na polskim rynku rękawic medycznych. Odnosimy sukcesy również na globalnym rynku, który jest zdominowany przez firmy azjatyckie. Jesteśmy jednym z dwóch europejskich konglomeratów produkujących rękawice w Azji.

Rozwijamy także pozostałe grupy produktowe: włókninę i opatrunki. We wrześniu 2017 roku uruchomiliśmy w Polsce zakład produkujący wyroby z włókniny, a w październiku 2018 roku uruchomiliśmy nową fabrykę rękawic nitrylowych w Tajlandii. Pracując dla nas, możesz czuć się bezpiecznie – jesteś częścią stabilnej i rozwijającej się organizacji.

PRZYWIĄZANIE DO TRADYCJI

Nasza firma funkcjonuje od 25 lat. Jej historia rozpoczęła się w Krakowie. Szanujemy i pielęgnujemy tradycję krajów i osób, z którymi współpracujemy. Wspieramy lokalne­­ społeczności, biorąc udział w projektach rewitalizacyjnych promujących dany region i jego historię.

Dołącz do nas – nasze siedziby funkcjonują w kilku miejscach na świecie:

  • Kraków – tu znajduje się główna siedziba Grupy;
  • Stary Brześć (okolice Włocławka), woj. kujawsko-pomorskie – tu działa Centrum Logistyczne i Magazyn Centralny, z którego dostarczane są produkty do całej Europy;
  • Pikutkowo (okolice Włocławka), woj. kujawsko-pomorskie – w tym miejscu we wrześniu 2017 roku uruchomiliśmy zakład produkcyjny wyrobów z włókniny;
  • Hat Yai, Tajlandia – w Tajlandii prężnie działa nasza fabryka rękawic, obecnie jesteśmy w trakcie budowy drugiej fabryki rękawic nitrylowych, która zakłada wzrost mocy produkcyjnej o ok. 150%, czyli do trzech miliardów sztuk rękawic rocznie;
  • Budapeszt, Węgry – oddział funkcjonuje od 2004 roku;
  • Kijów, Ukraina – biuro funkcjonuje od 2005 roku;
  • Cluj-Napoca, Rumunia – biuro funkcjonuje od 2006 roku;
  • Petersburg i Moskwa, Rosja – dystrybucję rozpoczęliśmy w 2012 roku, biuro funkcjonuje od 2016 roku;
  • Brno, Czechy – biuro funkcjonuje od 2015 roku;
  • Noventa Padovana, Włochy – nasz najmłodszy oddział, który funkcjonuje od 2017 roku.

KARIERA I ROZWÓJ

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Naszą firmę tworzą ludzie. Są wśród nas specjaliści, solidni fachowcy, idealiści i racjonaliści, profesjonalni menadżerowie, humaniści i umysły ścisłe, fani zdrowego stylu życia, piłki nożnej oraz domowych wypieków.

1/3 pracowników Mercator Medical S.A. pracuje w firmie dłużej niż pięć lat. 66% menadżerów to ludzie, którzy otrzymali wewnętrzny awans. W 2018 roku na nowo utworzone stanowiska zatrudniliśmy 21 osób.

WDRAŻANIE NOWYCH PRACOWNIKÓW

Wiemy, jak ważne są pierwsze dni w nowym miejscu, dlatego przed rozpoczęciem pracy każdy otrzymuje od nas program wdrożeniowy, w skład którego wchodzi cykl szkoleń wewnętrznych pozwalających na poznanie procesów zachodzących w firmie, specyfiki poszczególnych działów, a także naszej struktury i organizacji. Szkolenia odbywają się w pierwszych dniach zatrudnienia, a opiekunem wdrożenia jest pracownik Działu Personalnego lub menadżer (w zależności od siedziby danego oddziału).

ROZWÓJ

Inwestowanie w kapitał ludzki to bardzo ważny element polityki personalnej – rozwój naszej firmy jest odbiciem rozwoju i kondycji naszych pracowników. Do programów rozwojowych podchodzimy indywidualnie i tworzymy je wraz z menadżerami – między innymi na tej podstawie budowane są coroczne plany szkoleniowe.