Dane kontaktowe

MENTOR S.A.

Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń

NIP: 9560003240

Polityka promocji wiedzy pracowników

Utworzyliśmy Akademię Mentor, aby pogłębiać i promować wiedzę naszych pracowników poprzez:

  • System szkoleń
  • Funkcję Trenera wewnętrznego
  • Zespół konsultacyjny

Koncentrujemy się na zwiększaniu poziomu wiedzy pracowników poprzez szkolenia z najróżniejszych dziedzin związanych z przedmiotem działalności firmy.

Bardzo cenimy wiedzę naszych pracowników i to w ich ręce oddaliśmy część szkoleń, zarówno zawodowych jak i „miękkich”. Co roku wybieramy tematykę szkoleń realizowanych przez trenerów wewnętrznych, a ich czas, wysiłek i pracę dodatkowo wynagradzamy.

Kontynuacją polityki promocji wiedzy pracowników jest tworzenie zespołu konsultacyjnego, którego celem jest przygotowanie swojego rodzaju podręcznika dotyczącego tematu istotnego ze względu na realizację celów biznesowych.  Członkowie zespołu pracują cały rok, a za pracę na rzecz społeczności firmy otrzymują comiesięczne wynagrodzenie.  

Zagraniczne wyjazdy integracyjne

Korzystając ze środków zgromadzonych z ZFŚS organizujemy dla wszystkich pracowników firmy kilkudniowe wyjazdy narciarsko-turystyczne, które pozwalają narciarzom poszusować po zaśnieżonych stokach, a pozostałym pozwiedzać różne zakątki Europy.

Dofinansowanie studiów

Pracownicy, którzy chcą się rozwijać poprzez podjęcie studiów wyższych bądź podyplomowych otrzymują wsparcie finansowe firmy w wysokości 50% pokrycia ich kosztów.

PPE

Po roku pracy pracodawca przelewa na naszą przyszłą emeryturę dodatkowo 3% wynagrodzenia. Możesz zwiększać swoje środki poprzez samodzielne dopłaty. 

Ubezpieczenia na życie

Po otrzymaniu umowy na czas nieokreślony masz prawo dołączyć do ubezpieczenia na życie, które finansuje pracodawca, a Ty sam możesz dokupić inne opcje na preferencyjnych warunkach.

Prywatna opieka medyczna

Proponujemy Ci pakiet medyczny, który współfinansuje pracodawca. Możesz wybrać go tylko dla siebie lub dla swojej rodziny.

Sport

Jeżeli ważna jest dla Ciebie kondycja fizyczna, pracodawca współfinansuje zakup karty Multisport, uprawniającej do korzystania z obiektów sportowych.

Korzystne pożyczki

W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych proponujemy Ci pożyczki na preferencyjnych warunkach.

Wsparcie finansowe (ZFŚS)

Jeśli nasi pracownicy znajdą się w trudnej sytuacji życiowej lub losowej, wspieramy ich środkami zgromadzonymi w ZFŚS.

Język angielski

Dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać naukę języka angielskiego, przygotowaliśmy możliwość uczestniczenia w zajęciach odbywających się w godzinach pracy. Małe grupy dostosowane są do zróżnicowanego poziomu znajomości języka uczestników.