Dane kontaktowe

MENTOR S.A.

Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń

NIP: 9560003240

Kim jesteśmy?

Mentor S.A. jako firma brokerska, stawia sobie za zadanie zapewnienie kompleksowej obsługi klientom w zakresie stworzenia najkorzystniejszego programu ubezpieczeniowego. Przez blisko 25 lat działalności poznaliśmy specyfikę najróżniejszych branż, dlatego utworzyliśmy wiele specjalistycznych biur zajmujących się obsługą podmiotów gospodarczych z różnych dziedzin gospodarki.  

Nasz zespół liczy ponad 220 osób pracujących w centrali (Toruń) oraz w oddziałach i filiach firmy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Szczecinie, Krakowie i Chorzowie. Dzięki temu z łatwością obsługujemy klientów z całej Polski.

Stawiamy na wiedzę

Naszym celem jest zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią z pracownikami i klientami. Od wielu lat konsekwentnie, systematycznie i nieustannie zwiększamy poziom naszych kompetencji, ponieważ mamy świadomość, że jest to jedna z naszych mocnych stron.

Wprowadzona polityka promocji wiedzy pracowników stwarza możliwości ciągłego rozwoju osobistego, daje szansę awansu, a także jest motorem do podejmowania nowych wyzwań.

Dzięki naszej wiedzy jesteśmy wartościowym i kompetentnym partnerem dla naszych klientów.

Zdobytą wiedzę dzielimy z klientami, dlatego organizujemy konferencje i szkolenia, dostarczając najnowszych informacji z różnych dziedzin naszego biznesu.

Jacy jesteśmy?

Tworzymy zespół o bardzo zróżnicowanych osobowościach. Jesteśmy różni, ale świetnie odnajdujemy się w kulturze organizacyjnej, która kładzie nacisk na współpracę, szacunek do innych czy dążenie do wspólnego celu. Mamy świadomość, że w pracy spędzamy dużo czasu, ale dzięki przyjaznej atmosferze pracy i dużym wsparciu Zarządu, chętnie podejmujemy działania i nie obawiamy się nowych wyzwań.

Z czego jesteśmy dumni?

Zajmujemy I miejsce wśród firm brokerskich wyłącznie z polskim kapitałem.

Stabilność zatrudnienia jest naszą mocną stroną. Wielu naszych pracowników pracuje z nami od 10-20 lat.

Atmosfera pracy jest tym czynnikiem, który powoduje, że codziennie rano chce nam się wstać z łóżka i przyjść do pracy.

Wsparcie finansowe znacznie ułatwia rozwój osobisty realizowany poprzez studia i szkolenia.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to cecha naszej firmy, z której jesteśmy dumni. Wspieramy wiele inicjatyw o lokalnym i krajowym zasięgu. Dużą przyjemność daje nam organizacja Międzynarodowych Zawodów Łyżwiarstwa Figurowego, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Torunia i okolic.

Nasze spółki:

Mentor Consulting - zajmuje się doradztwem w zakresie monitoringu środowiska i zmian spowodowanych inwestycjami budowlanymi, drogowymi i przemysłowymi.

Mentor Ubezpieczenia Indywidualne - spółka zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i małych podmiotów gospodarczych

Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk – zajmuje się tworzeniem programów ubezpieczeniowych dla podmiotów leczniczych oraz upowszechnianiem wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem i ograniczania zdarzeń niepożądanych w placówkach medycznych

MentorRe – spółka reasekuracyjna

Fundacja Mentor Sport – realizuje inicjatywy i aktywnie działa na rzecz propagowania sportu (zwłaszcza łyżwiarstwa figurowego), wspiera dzieci i młodzież w zakresie rozwoju i umacniania postaw prosportowych

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)