Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Megaron S.A.

Pyrzycka 3 e,f
70-892 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 91 466 45 40
[email protected]

megaron.com.pl/kontakt

NIP: 8520508938

Kim jesteśmy?

Megaron S.A. to producent najwyższej jakości chemii budowlanej, z całkowicie polskim kapitałem. Od przeszło 25 lat w naszą pracę wkładamy wiele pasji i starań, aby dostarczać na rynek polski i zagraniczny produkty najwyższej jakości. Mamy do dyspozycji wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną oraz zautomatyzowane linie technologiczne. Wszystkie te składowe połączone z pomysłowością i pragnieniem rozwoju przekładają się na to co nas wyróżnia-wizjonerskie podejście do pracy i chęć wytyczania ciągle nowych ścieżek.

INWESTUJEMY W POMYSŁY

Prace badawczo-rozwojowe stanowią bardzo istotną część działalności Megaron S.A. Staramy się nie tylko ulepszać istniejące rozwiązania ale też kreować całkiem nowe koncepcje. Aktywnie prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe i wdrażamy ich rezultaty. Nasza wykwalifikowana kadra inżynierów, łączy najnowsze technologie ze znajomością potrzeb rynku chemii budowlanej w Polsce. W rezultacie powstają innowacyjne produkty tworzone na skutek opracowywania rozwiązań problemów naszych Klientów. W celu wykonywania poszczególnych prac badawczych w 2019 roku uruchomiliśmy nowe, większe laboratorium i nieustannie poszerzamy park maszynowy. Nasze inwestycje finansowane są ze środków własnych, a także ze środków Unii Europejskiej. 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Czynimy wytężone starania, aby produkowane przez nas wyroby spełniały wszystkie możliwe standardy jakości. W tym celu nieustannie kontrolujemy surowce służące do wyrobu produktów oraz samą produkcję na każdym etapie realizacji. Naszą jakość doceniono już nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Wyroby przez nas produkowane znajdują uznanie między innymi na rynku niemieckim, a także szwedzkim, czy w Wielkiej Brytanii.

ŁĄCZYMY WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE Z NOWYM PODEJŚCIEM

Megaron łączy pokolenia. W naszej firmie pracują ludzie z 20-letnim stażem jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową. Za najwyższą wartość uważamy połączenie mądrości i wiedzy ze świeżym spojrzeniem i otwartym umysłem. Z takiej synergii czerpiemy motywację do działania jak i umiejętne osadzenie naszych wizji i projektów w rzeczywistości. Bliskie nam jest stwierdzenie „pracujemy z ludźmi i dla ludzi”- co dla nas oznacza, że zaufanie, empatia i słuchanie siebie nawzajem stanowią fundament wszelkich działań, które podejmujemy. Popełniamy błędy, bo dzięki nim się uczymy i stajemy się silniejsi. Wiemy, że życie to nie tylko praca, dlatego szanujemy nasz wspólny czas, moment potrzebny na odpoczynek i życie rodzinne. Jesteśmy otwarci na dialog,  dlatego często pytamy co można ulepszać, kontynuować i wzmacniać. Osoby, które współtworzą nasze środowisko pracy to nie „numerki” na liście ewidencji ale ludzie, którzy czują, myślą i tworzą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)