Dane kontaktowe

Mega Sp. z o.o.

Ul. Przemysłowa 52
24-200 Bełżyce
lubelskie, Polska
Telefon: 81 516 20 03
[email protected]

megabelzyce.pl/pl

NIP: 7133014393

Kim jesteśmy?

Firma MEGA Sp. z o.o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem projektowo-produkcyjnym założonym w 1996 roku. Cechuje nas dynamiczny rozwój połączony z ciągłym ulepszaniem produktów, osiąganym dzięki wytrwałości i zaangażowaniu naszej wykwalifikowanej kadry.

Poznaj nas lepiej

MEGA Sp. z o.o. wywodzi się z Lubelszczyzny, charakteryzującej się przetwórstwem najwyższej jakości owoców i warzyw. Dzięki stałej współpracy z przetwórcami, pozyskaliśmy unikalne doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji maszyn dla dużych zakładów przetwórczych, jak również małych przedsiębiorstw i gospodarstw domowych. Dedykowany Dział Rozwoju nieustannie dba o zapewnianie najnowszych i najlepszych rozwiązań technologicznych i technologii stosowanych w branży przetwórstwa spożywczego.

Na przestrzeni wielu lat działalności zrealizowaliśmy ogromną liczbę projektów, zarówno polskich, jak i dla zagranicznych Klientów. Zaufanie Odbiorców udało nam się pozyskać dzięki niezawodności i doskonałej jakości naszych urządzeń. Wdrażając innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji i sterowania maszyn, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom zwiększoną wydajność linii produkcyjnych, przy jednoczesnej redukcji kosztów na skutek zmniejszonej energochłonności.

Warto podkreślić ze to właśnie optymalizacja procesu przetwórstwa, połączona z unowocześnianiem urządzeń realizujących ten proces, daje realną możliwość osiągniecia sukcesu w coraz bardziej wymagających warunków rynkowych.

Marka Lubelskie

Firma Mega Sp. z o.o. otrzymała tytułu "Lubelskie" co jest równoznaczne z dołączeniem do elitarnego klubu firm, których produkty i usługi są wizytówką Lubelszczyzny w kraju i za granicą. Członkowie tego grona mają prawo do używania znaku projektu, będącego symbolem, jakości, innowacyjności i dbałości o środowisko oraz szkoleń z zakresu podnoszenia konkurencyjności firmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)