Dane kontaktowe

Medicover

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

O Medicover

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1994 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje. Aktualnie jesteśmy obecni w 14 krajach europejskich. W Polsce Medicover to 31 centrów medycznych zlokalizowanych w największych miastach, a także Szpital Medicover oraz biuro zlokalizowane w Warszawie.  

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szeroko rozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Kultura organizacyjna

Medicover to środowisko pracy pełne wyzwań. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy naszą działalność, chcąc dostarczyć naszym pacjentom najwyższą jakość usług. Rozwija się firma, a co za tym idzie rozwijają się pracownicy. Medicover to miejsce pracy, w którym nie można się nudzić. Realizując swoje codzienne zadania, angażując się w złożone projekty każdy z nas ma swój wkład w rozwój organizacji.

Dobrze nam razem. Blisko 60% pracowników Medicover pracuje z nami od ponad 5 lat. To co wiąże pracowników z nami to przede wszystkim unikalna, pełna życzliwości atmosfera. Zwracają na nią uwagę zarówno osoby, które na co dzień pracują w biurze, jak również lekarze i pielęgniarki.

Medicover po godzinach

Razem możemy więcej! Od 2007 roku działa Fundacja Medicover,  której głównymi zadaniami są: szerzenie wiedzy na temat zdrowego i bezpiecznego trybu życia, propagowanie profilaktyki oraz prawidłowej diagnozy, kształtowanie społecznej świadomości o konieczności świadczenia profesjonalnych usług medycznych. Fundacja ma na swoim koncie ponad 40 zrealizowanych inicjatyw i wsparcie dla 160 instytucji. Co roku w jej projektach bierze udział blisko 500 wolontariuszy, a jej działania dotarły do 15 tys. beneficjentów w Polsce i na świecie.

Działamy wspólnie z pracownikami. W swoje działania angażujemy pracowników Medicover. Z ich pomocą wsparliśmy np. Instytut Matki i Dziecka - wykonaliśmy remont łazienki i korytarza na oddziale onkologii. Organizujemy świąteczne akcje dla dzieci różnych narodowości. Nasi pracownicy chętnie wychodzą z inicjatywą pomagania innym a my finansujemy ich pomysły.

Jesteśmy inicjatorami rajdów rowerowych, np. „Razem przeciwko cukrzycy”. Bierzemy udział w charytatywnych turniejach siatkówki i inicjatywach biegowych. Nasi pracownicy dumnie reprezentują Medicover na największych imprezach sportowych.

Nasze wartości

Medicover to wyjątkowa kultura organizacji, tworzona w oparciu o nasze wartości, które towarzyszą nam na co dzień. Każdy pracownik doskonale wie, że w codziennej pracy liczy się nie tylko to co robi, ale również jak wykonuje swoje obowiązki i czy działa w zgodzie z naszymi wartościami. Jakimi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy?

Pasja dla jakości
W pełni angażujemy się w dążenie do realizacji potrzeb klientów i pracowników.

Wiarygodność
Jesteśmy szczerzy, uczciwi i spójni w zachowaniach z naszymi wartościami i zasadami.

Przedsiębiorczość
Dostrzegamy i twórczo wykorzystujemy możliwości rozwoju i poprawy efektywności.

Praca Zespołowa
Współdziałamy w osiąganiu wspólnego celu.

Samodzielne podejmowanie decyzji
Dajemy i przyjmujemy odpowiedzialność. Jesteśmy samodzielni i decyzyjni.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (29)