Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Medicalgorithmics S.A.

Central Tower
Aleje Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.pocketecg.com

LICZY SIĘ DLA NAS KOMFORT

Nasze biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum Warszawy (vis a vis Dworca Centralnego), dzięki czemu wygodnie dojeżdżamy do firmy z każdej dzielnicy.

DBAMY O ZDROWIE

Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne owocowe przekąski, dystrybutory z wodą, kawy i herbaty najwyższej jakości. Chętnie bierzemy udział w sportowych wydarzeniach i wspólnie organizujemy aktywny wypoczynek.

WYBIERAMY SWOJE GODZINY PRACY

Nie mamy określonych godzin w których pracujemy. Każdy z nas dowolnie kształtuje swój dzień pracy przychodząc na dowolną godzinę i korzystając z dłuższych przerw w razie potrzeby. Ogranicza nas jedynie ogólna liczba godzin ustalona umową i zdrowy rozsądek. Wyjątkiem jest dział produkcji, który ze względów organizacyjnych pracuje w stałych godzinach, korzystając w zamian z dodatkowego czasu wolnego. Szanujemy się wzajemnie i uczciwie rozliczamy czas pracy.

PAMIĘTAMY O INDYWIDUALNYCH POTRZEBACH

Każdego roku mamy do wykorzystania sporą kwotę na sport, rozwój, rozrywkę i wiele innych celów. Z benefitu możemy skorzystać osobiście lub przekazać je na potrzeby najbliższych nam osób.

POMAGAMY LUDZIOM

Ludzie w naszej firmie są jak elementy układanki - każdy z nas jest ważny i wnosi wkład w to co tworzymy: urządzenia dzięki którym poprawia się jakość i długość życia pacjentów.