Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Media4U Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 72
90-318 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7262223331

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy partnerem w budowaniu wydajnego e-commerce. Od ponad 20 lat łamiemy bariery technologiczne tworząc przestrzeń do dynamicznego rozwoju biznesu online największych marek. Naszym klientom od lat dostarczamy elastyczne i dostosowane do potrzeb narzędzia do tworzenia e-sklepów, które bezpiecznie i wydajnie obsługują setki tysięcy produktów, pozwalając biznesom na skalowanie działalności. Wspieramy także w realizacji działań marketingu online, wdrażając rozwiązania z zakresu analityki internetowej i UX, a jako agencja partnerska Google, zapewniamy najwyższe standardy w realizacji kampanii reklamowych online.

Nasz zespół liczący ponad 100 specjalistów pracuje w dedykowanych zespołach projektowych, dzięki czemu szybko reaguje na trendy rynkowe, zmieniające się technologie i oczekiwania klientów. Gwarantujemy nieustanny rozwój poprzez pomoc na każdym etapie tworzenia e-sklepu - od wdrożenia, poprzez utrzymanie, po dodawanie nowych funkcjonalności w zależności od potrzeb biznesowych.

Dbamy o standardy i rozwój polskiej branży e-commerce i ICT poprzez aktywną działalność w organizacjach branżowych takich jak Izba Gospodarki Elektronicznej czy ICT Polska Centralna Klaster.

Nasze indywidualne podejście do tworzenia e-commerce na lata, zaowocowało wieloma zaawansowanymi wdrożeniami u liderów różnych branż.

Do tej pory zaufało nam ponad 200 marek. Należą do nich m.in. bonprix, TATUUM, Monnari, Marilyn, Endo, Ryłko, R-GOL.

JAK PRACUJEMY?

  • Pracujemy w systemie hybrydowym, nasze biuro mieści się w centrum Łodzi.
  • W projektach wykorzystujemy Scrum i cały czas doskonalimy tę metodę.
  • Panuje u nas niekorporacyjna atmosfera.
  • Pracujemy w małych zespołach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)