Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Media Expert

Za Dworcem 1D
77-400 Złotów
wielkopolskie, Polska

kariera.mediaexpert.pl

NIP: 7671004218

Pracujemy bezpiecznie! Z pakietem anty-wirus!

Koronawirus sparaliżował niemal cały świat. Wiele firm musiało zawiesić swoją działalność, a nawet ją zakończyć. Część prowadzi ją w graniczonym zakresie, ale robi wszystko, by przetrwać i zapewnić byt swoim pracownikom.

W tej grupie jest Media Expert. Pracujemy w centrach dystrybucji, sklepach i biurach, a także, co jest znakiem czasu pandemii, zdalnie.

Niezależnie od miejsca i charakteru wykonywanych zadań dbamy o to, by nasi pracownicy byli bezpieczni. Dlatego pracowników Centrów Dystrybucji w Łodzi dowożą specjalne, regularnie dezynfekowane autobusy, a w magazynach zapewniamy im środki bezpieczeństwa:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd. przez wyspecjalizowaną firmę
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
  • maseczki i rękawiczki ochronne

Przyjmujemy towar, układamy go, kompletujemy w zamówienia i wysyłamy je do Klientów. Komputery do zdalnej nauki i pracy. Pralki, kuchenki i lodówki zapewniające rodzinom normalne funkcjonowanie w tym trudnym czasie. A także gry, by zamknięci w domach Polacy mogli oderwać myśli od pandemii i wspólnie spędzić czas.

Nie załamujemy rąk w czasie, gdy potrzebne są czyny. Pracujemy bezpiecznie!

Jeśli chcesz, możesz do nas dołączyć jako magazynier lub operator wózka widłowego zajrzyj na: https://kariera.mediaexpert.pl/oferty?category=15

Pracujemy i pomagamy

- Z całą załogą przestrzegamy zasad, pracujemy w rękawiczkach, w przyłbicach, na Punkcie Obsługi Klienta mamy dodatkowo pleksi – dla bezpieczeństwa naszego i Waszego. Mam nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normy i będziemy znowu mega silną załogą, która będzie witała się z każdym Klientem uściskiem dłoni i zapomnimy o tym ciężkim czasie – mówi Paweł, kierownik elektromarketu w Wąbrzeźnie. Ponieważ część naszych elektromarketów może działać, więc i tam stosujemy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa.

Zajęci walką o utrzymanie miejsc pracy pamiętamy też o potrzebujących. Dlatego wspólnie z fundacją „Włącz się” oraz firmą Beko wsparliśmy 100 oddziałów zakaźnych i oddziałów ratunkowych w Polsce. Placówkom wskazanym przez Ministerstwo Zdrowia przekazaliśmy nowoczesne, energooszczędne pralki i suszarki z zapasem środków piorących. Wierzymy, że działając wspólnie i solidarnie szybciej pokonamy wszelkie przeciwności.

Tęsknimy za Wami!

Pandemia może na zawsze zmienić sposób, w jaki pracujemy. Nie tylko w Media Expert. Wielu z nas wykonuje dziś swoje zadania zdalnie, z własnych domów. Jako lider w branży elektromarketów jesteśmy na to przygotowani: mamy niezbędny sprzęt i oprogramowanie, by sprostać temu wyzwaniu. Choćby przez wideokonferencje.

Natomiast tym, którzy wciąż pracują w biurach, zapewniamy maksymalne środki bezpieczeństwa. Dezynfekujemy pomieszczenia i sprzęty, zapewniamy płyny dezynfekujące i zachowujemy przepisowe odległości.

A co będzie później, gdy już uporamy się z koronawirusem? Pewnie część z nas zechce nadal pracować z domu. W porządku, wspólnie ustalimy zasady. Ale gros z nas wróci do firmy. Do koleżanek i kolegów, z którymi łączą nas nie tylko sprawy zawodowe, ale i więzi przyjaźni. Nie wstydzimy się tego powiedzieć: Kochani, tęsknimy za Wami!

Dziś jednak w większości przypadków pozostaje nam kontakt zdalny. Dlatego zachęcamy Was do odwiedzania naszego Facebooka – Kariera Media Expert. Zobaczycie tam nie tylko jak pracujemy, ale też jak radzimy sobie z tą trudną sytuacją i w jaki sposób wspieramy siebie nawzajem.

https://www.facebook.com/Kariera.MediaExpert/