Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Media Expert

Za Dworcem 1D
77-400 Złotów
wielkopolskie, Polska

kariera.mediaexpert.pl

NIP: 7671004218

Jesteśmy liderem sieci elektromarketów w Polsce. Mamy ich ponad 460 i wciąż otwieramy nowe, by być jak najbliżej Klientów. A dzięki e-sklepowi mediaexpert.pl jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę! Tysiące produktów są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Jesteśmy Dobrym Pracodawcą Roku 2018 i 2017 Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności (kapituła działa pod patronatem Polskiej Akademii Nauk).

Jesteśmy Solidnym Pracodawcą 2020 (także 2019, 2018, 2017 i 2016) w uhonorowaniu kultury organizacyjnej oraz wysokich standardów pracowniczych.

Jesteśmy Gazelą Biznesu i Filarem Polskiej Gospodarki.

Jesteśmy Gwiazdą Jakości Obsługi 2019. Dowozimy i serwisujemy zakupiony sprzęt, a także zapewniamy utylizację zużytych urządzeń.

Jesteśmy zwycięzcą badania Tajemniczy Klient (za rok 2018 i 2017)

Jesteśmy zdobywcą Grand Prix - Lauru Konsumenta 2018 w kategorii Sklepy RTV/AGD. To potwierdzenie najwyższych standardów: obsługi, indywidualnego podejścia do klienta, atrakcyjności oferty i promocji.

Zarabiaj

Oferujemy umowę o pracę bez okresu próbnego, z atrakcyjną pensją i możliwością zdobycia wysokich premii, bo kto nie chciałby zarabiać więcej?😊.

Gwarantujemy pakiet bonusów, które nie mają ograniczeń formalnych i kwotowych.

Twoja pasja i pracowitość przełożą się na sukces całej sieci, chcemy więc, żebyś czerpał z tego korzyści. Zatem do dzieła!

Awansuj

W Media Expert nie ma szklanego sufitu. Koledzy zaczynali pracę jako doradcy klienta, a dziś są menadżerami. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie prostą ścieżkę awansów. Mało tego – pomożemy Ci ją przejść oferując szkolenia, staże, warsztaty. Wszystko na najwyższym poziomie.

Inwestujemy w pracowników, a oni inwestują w Media Expert.

Żyj

Tak, przez blisko 20 lat zmieniliśmy się z rodzinnej firmy w ogólnopolską sieć, ale wciąż cenimy rodzinne wartości i szanujemy życie prywatne pracowników.

Są wśród nas nurkowie, muzycy i piłkarze, hodowcy mopsów i dżokeje, kitesurferzy i filozofowie, hokeiści i maratończycy, a my wspieramy ich w rozwijaniu pasji.

Tworzymy zespół w pracy i poza nią. Pomagamy sobie nawzajem i pomagamy innym. Nasza fundacja Mediaexpert ,,Włącz się" wspiera dzieci i dorosłych. Pani prezes rady nadzorczej Teresa Grzebita, mentor fundacji mówi: chcieć to móc. Chcemy, byś dołączył do naszego zespołu Expertów i udowodnił, że dobroć rodzi dobroć.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (261)