Dane kontaktowe

MDDP Outsourcing

al. Solidarności 171
00-877 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.mddp-outsourcing.pl

Nowoczesna księgowość, to nie nudna księgowość.

Od 2006 roku MDDP Outsourcing prowadzi księgowość dla firm. Początkowo firma składała się z 4 osób. Dziś jest nas około 150 zlokalizowanych w dwóch biurach – Warszawie i Katowicach. W pracy korzystamy z autorskich systemów księgowych i kadrowo-płacowych oraz własnej metodyki organizacji pracy.

Gry wideo? Gastronomia? Górnictwo? Farmacja? Jeżeli teraz pomyślisz o jakiejś branży, to prawdopodobnie prowadzimy księgowość dla co najmniej jednej spółki z tej branży 😊

Znamy się na tym, co robimy i walczymy ze stereotypem nudnej i powtarzalnej księgowości.

MDDP Outsourcing i dlaczego warto?

Continuous Improvement – ważnym elementem pracy jest ciągłe jej doskonalenie zarówno pod kątem narzędziowym/technologicznym, jak również zdobywania nowych umiejętności poprzez szkolenia i lekcje języka angielskiego.

Zdrowie – ważna sprawa – dostaniesz pakiet medyczny dla siebie i swoich bliskich. Dla aktywnych mamy również kartę MultiSport i firmowe biegi na imprezach np. Runmageddon.

Wygodna lokalizacja – autobus, tramwaj, pociąg czy metro? Wybierz czym lubisz podróżować.

Certyfikaty – Certyfikat w Stowarzyszeniu Księgowych? A może ACCA? Kibicujemy i wspieramy naszych poprzez dofinansowanie do kursów i egzaminów.

Brak dress code – Masz swój ulubiony T-shirt? Nie musisz czekać do weekendu, aż go założysz.

Przyjazna atmosfera – W MDDP Outsourcing to nie pusty frazes. Rozmawiamy i dyskutujemy w atmosferze otwartości.

Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – Poranny ptaszek czy wieczorna sowa? Bez względu na to, zdecyduj o której przyjdziesz do pracy. 7:30 czy może 9:00?

Awanse wewnętrzne – w 2018 roku około 30% naszego składu zmieniło stanowisko lub awansowało.

Rekrutacja, czyli jak to będzie wyglądało

  • Testy – po przesłaniu aplikacji i spełnieniu podstawowych kryteriów formalnych dostaniesz link z testem do rozwiązania. Pytania mogą się różnić w zależności od stanowiska. Rozwiąż go, kiedy będziesz mieć chwilę i nikt Cię nie będzie rozpraszać.
  • Spotkanie w MDDP Outsourcing – rozmowa, na której będziemy mieć okazję się poznać. Możesz przygotować pytania na interesujące Cię kwestie. Spotkanie odbywa się z HR i Kierownikiem zespołu, do którego aplikujesz.
  • Decyzja – Otrzymasz ofertę. Teraz tylko badania i możesz zaczynać 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)