Dane kontaktowe

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego S.A.

ul. Mokotowska 49/I piętro
Mokotowska Square
00-542 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.mddp.pl/kariera

NIP: 5213287732

Stabilne zatrudnienie

Umowa o pracę to dla nas standard. Studenci, którzy jeszcze mają zajęcia i potrzebują większej elastyczności – mogą liczyć na umowę zlecenia. Natomiast osobom posiadającym uprawnienia możemy zapewnić umowę na zasadach współpracy.

Elastyczny czas pracy

Sowa czy skowronek? Zajęcia na uczelni w piątki? U nas każdy sam decyduje, czy zaczyna pracę o 7:30 a może preferuje start o 10:00. Czas pracy pomagamy dostosować do planu zajęć na studiach.

Jasno określona ścieżka kariery

Wiemy, że zawodowo stać w miejscu to znaczy w praktyce cofać się, dlatego dbamy o indywidualny – wertykalny i horyzontalny - rozwój naszych ludzi, który wraz ze stażem pracy i nabytymi umiejętnościami zdobywają kolejne szczeble kariery.

Szkolenia

Dobry ekspert wie. Obserwuje. Ma własne zdanie. Dobrze wiemy, że w naszej branży wiedza to najcenniejsza waluta, dlatego prowadzimy szkolenia wewnętrzne – Akademia Podatkowa i TaxPresso oraz uczestniczmy w szkoleniach zewnętrznych, podczas których rozwijamy nasze kompetencje merytoryczne, a także doskonalimy umiejętności miękkie.

Kurs języka angielskiego w biurze

W codziennej pracy wykorzystujemy język angielski – pomagamy go szlifować zarówno w obszarze business, jak i legal english, podczas bezpłatnych zajęć z angielskiego w biurze.

Urlop naukowy

Nie tylko aplikanci adwokaccy i radcowscy, ale także kandydaci na doradców podatkowych mogą skorzystać z dodatkowego urlopu na naukę przed egzaminem.

Prywatna opieka medyczna

Dbając o zdrowie naszych pracowników, zapewniamy bezpłatną prywatną opiekę medyczną, a chętni mogą rozszerzyć pakiet też na członków rodziny.

Sportowe atrakcje

Nasza wysportowana część pracowników może skorzystać z dofinansowanej karty sportowej, a także reprezentować firmę w biegach w drużynie MDDP Running Team.

Wyjścia integracyjne

Organizujemy spotkania integracyjne zespołowe i firmowe. To dzięki nim, możemy lepiej się poznawać i pracować w przyjaznej atmosferze.

Mikroeventy

Dzień Dziecka, a może Dzień Czystego Biurka – jest tyle okazji do świętowania, a my lubimy się bawić i zaskakiwać naszych pracowników.

Owoce, kawa, herbata

W kuchni zawsze znajdą się owoce, dobra kawa i ulubiona herbata każdego pracownika.

MDDP dla Ziemi

Jesteśmy eko. Zmieniamy zwyczaje w naszej firmie, aby była ona bardziej przyjazna dla środowiska, podpowiadamy co każdy z nas, bez wysiłku, może robić, by pomóc Ziemi.

Rozluźnione zasady dress code’u

Dla tych, którzy preferują garnitur tylko na specjalne okazję mamy rozwiązanie – obowiązujący smart casual. :)

Dogodna lokalizacja biura

Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy, dwa kroki od słynnego Zbawixa :)

Bieżące feedbacki

Wierzymy, że konstruktywna informacja zwrotna jest podstawą dobrej współpracy i rozwoju, dlatego zachęcamy naszych pracowników do otwartej komunikacji.