Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego S.A.

ul. Mokotowska 49/I piętro
Mokotowska Square
00-542 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.mddp.pl/kariera

NIP: 5213287732

SPRAWDŹ CZY MDDP TO TWOJE MIEJSCE

MDDP to wiodąca na rynku polska firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawa. Grupa MDDP zatrudnia już blisko 500 osób i wspiera swoich klientów także w zakresie business consultingu, corporate finance, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy z ponad 100 ekspertami w zakresie VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych jest największą i najbardziej utytułowaną niezależną polską firmą doradztwa podatkowego (Poland Tax Firm of the Year, European Tax Awards; Największa Firma Doradztwa Podatkowego, Dziennik Gazeta Prawna;  Najbardziej Innowacyjna Firma, Rzeczpospolita).

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesna kancelaria prawna specjalizująca się w zakresie prawa korporacyjnego, M&A, finansowania projektów inwestycyjnych i restrukturyzacji, w sprawach dotyczących własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, doradztwa dla pracodawców, doradztwa regulacyjnego i compliance oraz prowadzeniu postępowań sądowych i rozwiązywania sporów. Mamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów w sektorze nieruchomości, zielonej energii, farmacji oraz mediów i rozrywki. Według Global Law Experts MDDP Olkiewicz i Wspólnicy ma wiodącą w Polsce pozycję jako kancelaria specjalizująca się w Corporate Restructuring i prawie korporacyjnym, a Legal’s Finest uznało Tomasza Olkiewicza rekomendowanym prawnikiem w zakresie prawa korporacyjnego. Nasza kancelaria jest wyróżniona także w rankingu IFLR1000 wśród najlepszych firm prawniczych specjalizujących się w prawie korporacyjnym i M&A.

JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

Pracujemy zespołowo - wymieniamy się wiedzą, wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań i efektu synergii. Jakość, we wszystkim, czym się zajmujemy, jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wyzwania są podstawą rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych i że rozwiązanie jest. Zawsze. Chcemy WIĘCEJ i dajemy WIĘCEJ. Od początku nasi pracownicy są odpowiedzialni za realizowane projekty. Na co dzień pracujemy przy multidyscyplinarnych, złożonych i często innowacyjnych projektach, łączących kompetencje naszych różnych spółek, dlatego nasi pracownicy mają szansę realizować się na różnych polach i dynamicznie rozwijać swoją ścieżkę kariery.

Stawiamy na partnerską współpracę i proaktywność – cenimy konstruktywne dyskusje, zależy nam na zdaniu i opinii innych. Słuchamy i wspieramy inicjatywy naszych pracowników. Dbamy o przyjazną atmosferę. Wspólnie pracujemy nad tym, aby nasza firma była dobrym miejscem pracy, w którym każdy z nas może być sobą.

WIĘCEJ niż firma doradcza

Uczestniczymy w europejskim życiu podatkowym i w samorządzie zawodowym na polskim i europejskich szczeblu, bierzemy udział w dyskusjach branżowych, współtworzymy doktrynę, wspieramy edukację podatkową i prawną, piszemy książki, a nasi pracownicy są autorami publikacji w mediach. Jeśli chcesz zawodowo robić coś WIĘCEJ, MDDP to jest TWOJE MIEJSCE! :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)