Dane kontaktowe

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Baraniaka 88D/E
61-131 Poznań
wielkopolskie, Polska

poznan.mckinsey.com

NIP: 5252478270

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Współpracując z koleżankami i kolegami z McKinsey na całym świecie mamy realny wpływ na sukces naszej firmy.

Nasze zespoły asystentów, księgowych, analityków, administratorów oraz specjalistów ds. komunikacji wizualnej wspierają na co dzień biura McKinsey & Company na całym świecie, dążąc do wspólnego sukcesu i ciągłego rozwoju.

Nasza historia

…sięga stycznia 2011 roku, gdy pierwszy dział Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu, złożony z zaledwie 19 pracowników, nawiązał zdalną współpracę z konsultantami McKinsey z Europy i Bliskiego Wschodu. Stanowiąc integralną część międzynarodowej firmy konsultingowej McKinsey & Company, dążymy do nieustannego i dynamicznego rozwoju naszego centrum. W ciągu niespełna 7 lat staliśmy się społecznością liczącą ponad 1000 osób. Podstawą naszego sukcesu jest przyjazne środowisko pracy, tworzone przez utalentowanych i ambitnych ludzi ceniących pracę w zespole i znakomicie władających językami obcymi.

Dlaczego warto?

Stwórz własne McKinsey - ważnym elementem naszej filozofii jest umożliwienie pracownikom zdobywania nowej wiedzy i podejmowania wyzwań, które wzbogacą ich umiejętności i zainteresowania. Dbamy o otoczenie, w którym możesz rozwijać swoje mocne strony i kształtować ścieżkę rozwoju, która odpowiada Twoim umiejętnościom i pasjom, dlatego już od pierwszego dnia masz okazję wykorzystać i wzmacniać swoje kompetencje.

Szkolenia -  plany szkoleniowe obejmują zarówno wprowadzenie w funkcjonowanie i kulturę naszej firmy, jak i warsztaty wdrażające w konkretne stanowiska. Każdy pracownik ma dostęp do portalu szkoleniowego oferującego szeroką gamę kursów online. Wszystkie programy treningowe mają pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w nowej roli, w rozwijaniu nowych umiejętności, nawiązywaniu kontaktów oraz w kształtowaniu Twojej kariery.

Coaching - podczas pierwszych tygodni w Twojej głowie na pewno pojawi się wiele pytań dotyczących tego jak funkcjonuje McKinsey. Każdemu nowemu pracownikowi pomagają tzw. buddy oraz coach. Służą oni radą, dzielą się doświadczeniami i pomagają w dalszym treningu. Zadaniem buddy'ego i coach'a jest również udzielanie informacji zwrotnej, która ma na celu wspieranie ciągłego rozwoju. 

Opanowanie nowych technologii - kompleksowy i zdalny charakter naszej pracy wymaga korzystania z najnowszych, cyfrowych narzędzi oferowanych przez McKinsey & Company. Dzięki temu nasi pracownicy mają możliwość używania, kształtowania i ulepszania najnowocześniejszych technologii firmy.

 

Jak przygotować się do procesu rekrutacyjnego:
 

Ostatnie wpisy dla McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)