Dane kontaktowe

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Baraniaka 88D/E
61-131 Poznań
wielkopolskie, Polska

poznan.mckinsey.com

NIP: 5252478270

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Od asystentów, księgowych, czy analityków, przez administratorów HR i specjalistów ds. prezentacji biznesowych, świadczymy szeroki zakres usług biznesowych mających na celu osiągnięcie wspólnego sukcesu i nasz dalszy rozwój.

Nasza historia?

…miała swój początek w styczniu 2011 roku, gdy pracę rozpoczął pierwszy dział Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu złożony z 19 pracowników. W ciągu niespełna 6 lat staliśmy się społecznością liczącą ponad 800 osób. Podstawę naszego sukcesu stanowi przyjazne środowisko pracy, które tworzą utalentowani i ambitni ludzie ceniący pracę w zespole oraz profesjonalne podejście do klienta.

Dlaczego warto?

Stwórz własne McKinsey - ważnym elementem naszej filozofii jest umożliwienie pracownikom zdobywania nowej wiedzy i podejmowania wyzwań, które wzbogacą ich umiejętności i zainteresowania. Dbamy o otoczenie, w którym możesz rozwijać swoje mocne strony i kształtować ścieżkę rozwoju, która odpowiada Twoim umiejętnościom i pasjom, dlatego już od pierwszego dnia masz okazję wykorzystać i wzmacniać swoje kompetencje.

Szkolenia -  plany szkoleniowe obejmują zarówno wprowadzenie w funkcjonowanie i kulturę naszej firmy, jak i warsztaty wdrażające w konkretne stanowiska. Każdy pracownik ma dostęp do portalu szkoleniowego oferującego szeroką gamę kursów online. Wszystkie programy treningowe mają pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w nowej roli, w rozwijaniu nowych umiejętności, nawiązywaniu kontaktów oraz w kształtowaniu Twojej kariery.

Coaching - podczas pierwszych tygodni w Twojej głowie na pewno pojawi się wiele pytań dotyczących tego jak funkcjonuje McKinsey. Każdemu nowemu pracownikowi pomagają tzw. buddy oraz coach. Służą oni radą, dzielą się doświadczeniami i pomagają w dalszym treningu. Zadaniem buddy'ego i coach'a jest również udzielanie informacji zwrotnej, która ma na celu wspieranie ciągłego rozwoju. 

Opanowanie nowych technologii - kompleksowy i zdalny charakter naszej pracy wymaga korzystania z najnowszych, cyfrowych narzędzi oferowanych przez McKinsey & Company. Dzięki temu nasi pracownicy mają możliwość używania, kształtowania i ulepszania najnowocześniejszych technologii firmy.

 

Jak przygotować się do procesu rekrutacyjnego:
 

Ostatnie wpisy dla McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)