Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Baraniaka 88D/E
61-131 Poznań
wielkopolskie, Polska

poznan.mckinsey.com

NIP: 5252478270

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

McKinsey & Company jest wiodącą, globalną firmą doradztwa strategicznego i operacyjnego. Ponad 30 tys. osób w 65 krajach pomaga największym firmom świata, rządom państw oraz instytucjom publicznym znacząco i trwale poprawić ich wyniki. 

Centrum Usług Wspólnych McKinsey w Poznaniu współpracuje z biurami McKinsey & Company na całym świecie oferując rozwój w wielu różnorodnych obszarach takich jak: wsparcie asystenckie, administracja operacji biznesowych, finanse i raportowanie, HR, badanie i analiza danych oraz komunikacja wizualna.

Jesteśmy stale rozwijającym się zespołem, liczącym ponad 1000 profesjonalistów, dla których ważna jest możliwość podjęcia nowych wyzwań. Oprócz pracy zespołowej, która jest podstawą funkcjonowania naszego Centrum, cenimy także indywidualność każdej osoby i to, co wnosi do swojego Teamu. 

Historia

Pierwszy dział naszego biura w Poznaniu, składający się z zaledwie 19 pracowników, rozpoczął zdalną współpracę z oddziałami McKinsey z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu w 2011 roku. Stanowiąc integralną część największej firmy konsultingowej jaką jest McKinsey & Company, dążymy do nieustannego i dynamicznego rozwoju. W ciągu tych 9 lat staliśmy się społecznością liczącą ponad 1000 utalentowanych osób, ponad wszystko ceniących przyjazną atmosferę pracy, międzynarodowe środowisko oraz niemal nieograniczone możliwości poszerzania swoich kompetencji. 

Dlaczego warto?

Coaching – podczas pierwszych tygodni w McKinsey, możesz korzystać z pomocy dedykowanego opiekuna, który odpowie na Twoje pytania oraz wątpliwości związane z pracą na danym stanowisku. Możesz liczyć na rady i wskazówki dotyczące nie tylko wdrożenia się w nową rolę, ale także pomoc w zdobywaniu innych umiejętności. Zadaniem Twojego buddy’ego lub coacha jest także udzielanie feedbacku, abyś wiedział, na czym warto się skupić w dalszym rozwoju. Prócz tego, od niedawna istnieje możliwość zaangażowania się w program mentorski i skorzystania z wiedzy i doświadczenia starszych stażem kolegów i koleżanek z różnych działów. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do szkoleń obejmujących zarówno wprowadzenie w podstawy funkcjonowania naszej firmy, jak i warsztaty ukierunkowane na rozwój poszczególnych umiejętności. 

Ludzie – jedną z wartości naszej firmy jest tworzenie bezkonkurencyjnego środowiska pracy dla wyjątkowych ludzi. Szczycimy się wysoką kulturą i etyką pracy, bazująca na otwartości i braku hierarchii. W McKinsey wierzymy, że nasza siła leży w różnorodności i otwartości na feedback. Stawiamy na najlepsze pomysły i rozwiązania, które każdy może zaproponować.  

Benefity - jesteśmy firmą, która oferuje jeden z najbardziej konkurencyjnych pakietów benefitów w Polsce. U nas "owocowy wtorek" trwa cały tydzień, a o reszcie dowiesz się z naszych ofert i z zakładki "Benefity".

Stwórz własne McKinsey – ważnym elementem naszej filozofii jest umożliwienie pracownikom zdobywania nowej wiedzy i podejmowania wyzwań, które wzbogacą ich umiejętności i zainteresowania. Dbamy o otoczenie, w którym możesz rozwijać swoje mocne strony i kształtować ścieżkę rozwoju, która odpowiada Twoim umiejętnościom i pasjom, dlatego już od pierwszego dnia masz okazję wykorzystać i wzmacniać swoje kompetencje, by poprowadzić swoją karierę w wybranym przez siebie kierunku. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)