Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

McCormick Polska S.A.

Stefanowo, ul.Malinowa 18/20
05-552 Wólka Kosowska
mazowieckie, Polska

www.mccormickcorporation.com

NIP: 5220102308

Globalne Smaki Globalna Marka

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z 6 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w 170 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 14,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 60 miejscach w 25 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Nasze wartości

Siłą napędową decydującą o sukcesach firmy McCormick i czyniącą z niej inspirujące miejsce pracy jest nasze dążenie do odnoszenia się do siebie z wzajemnym szacunkiem. Zgodnie z tą ideą jesteśmy przekonani, że różnorodność i integracja harmonijnie uzupełniają nasze wspólne wartości.

Misja / Wizja

Nasza wizja to nadawanie życiu smaku.

Nasza misja to sprawianie, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze.

Wartości

Firma McCormick kieruje się zbiorem zasad odzwierciedlających nasze założenia i wyrażających nasze cele, przewagę konkurencyjną oraz ambicje. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)