Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Prądzyńskiego 20
63-000 Środa Wielkopolska
wielkopolskie, Polska

www.mc-bauchemie.de

Poznaj nas

MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej na świecie. To międzynarodowe przedsiębiorstwo z główną siedzibą w Bottrop (Niemcy) zatrudnia obecnie około 2500 pracowników w ponad 40 krajach dostarczając inwestorom, wykonawcom i architektom innowacyjne produkty i rozwiązania w zakresie ulepszania parametrów betonu, zabezpieczenia i konserwacji konstrukcji oraz chemii budowlanej przeznaczonej do ochrony budowli przed wilgocią, renowacji i prac wykończeniowych.  

W Polsce firma funkcjonuje od 1994 roku z zakładem produkcyjnych w Środzie Wielkopolskiej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieustannie inwestuje w rozwój produktów, nową  technologię oraz szkolenia czego efektem są nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wieloletnie staże naszych pracowników.

Podejście do biznesu

Każdy pojedynczy produkt może mieć decydujący wpływ na całą budowlę lub jej utrzymanie. Wybór nieprawidłowego produktu lub jego błędne zastosowanie mogą spowodować uszkodzenia elementów konstrukcyjnych, a w skrajnych przypadkach nawet zagrożenie życia. Dlatego też praca projektantów, inżynierów i wykonawców wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Jesteśmy świadomi, iż chodzi tutaj nie tylko o reputację, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo ludzi. Świadczymy rzetelne doradztwo oraz rozwiązania produktowe, dokładamy wszelkich starań, aby móc zagwarantować, iż każdy projekt realizowany przez naszych klientów, zapewni im długotrwałą satysfakcję i spokój ducha. Bycie częścią firmy MC oznacza branie odpowiedzialności za życie i reputację innych.

Budowanie traktujemy poważnie.
BE SURE. BUILD SURE.

Dla przyszłych pracowników

Dołączając do firmy MC-Bauchemie oprócz stabilnego zatrudnienia oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Międzynarodowe środowisko
  • Pracę w gronie specjalistów
  • Szkolenia wprowadzające w centrali firmy w Bottrop w Niemczech
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji
  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy
  • Świadczenia z ZFŚS w tym karta Multisport
  • Auto służbowe dla pracowników terenowych
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.