Dane kontaktowe

MBL Poland Sp. z o.o.

Ul. Sulejowska 45 d
97-300 Piotrków Trybunalski
łódzkie, Polska
Telefon: +48 44 732 41 00
[email protected]

www.mbl.pl

NIP: 7710008003

O nas

Grupa MBL jest firmą rodzinną założoną w Danii w 1988 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów standardowych i zindywidualizowanych rozwiązań dla branży rehabilitacyjnej, a nasza działalność koncentruje się na produkcji komponentów do wózków inwalidzkich i produktów dedykowanych sektorowi rehabilitacyjnemu. Nasza działalność ma zasięg globalny, a naszymi klientami są czołowi producenci wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego z całego świata.

Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce oraz Chinach. W całej grupie MBL zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

MBL W POLSCE

W Polsce prowadzimy działalność od 1993 roku. Obecnie w naszym zakładzie w Piotrkowie Trybunalskim zatrudniamy 500 pracowników w obszarach: projektowania i rozwoju produktu, sprzedaży, technologii wytwarzania, produkcji, jakości, zakupów, obsługi klienta, planowania produkcji, gospodarki magazynowej, transportu, HR, finansów oraz IT. Tworzymy warunki umożliwiające rozwój zawodowy w ramach każdej z wymienionych funkcji, na stanowiskach wszystkich szczebli organizacyjnych, w międzynarodowym środowisku.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego gwarantujemy naszym pracownikom stabilne warunki zatrudnienia. Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę, a także stosujemy jasne zasady dotyczące pracy i wynagradzania. Odpowiadamy na potrzeby naszych pracowników oferując pakiety benefitów.

To, co nas wyróżnia, to zgrany i wspierający się wzajemnie zespół, przyjazna atmosfera w pracy, zachowanie równowagi między życiem osobistym i zawodowym oraz indywidualne traktowanie każdego pracownika.

Misja

Projektować, rozwijać, produkować, rozprowadzać dobra wysokiej jakości w obrębie obszarów naszej działalności, tym samym przyczyniać się do poprawy mobilności i jakości życia ludzkiego.

Wypełniając misję firmy MBL, członkowie naszego zespołu mają wyjątkową możliwość, by poprzez wykonywanie pracy nie tylko zaspokajać własne potrzeby, ale jednocześnie przyczyniać się do poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnością ruchową.

BENEFITY

PAKIET SOCJALNY

  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach
  • karta sportowa OK System
  • świadczenia świąteczne

ŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z CHARAKTEREM PRACY

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy na stanowiskach administracyjnych
  • możliwość wcześniejszego zakończenia pracy w piątki na stanowiskach administracyjnych

SYSTEMY PREMIOWE

  • atrakcyjny system premiowy oparty o wskaźniki efektywności
  • system nagród za pomysły pracownicze

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA

ETAP 1 - APLIKOWANIE

Stanowiska, na które obecnie rekrutujemy, można znaleźć w zakładce oferty pracy oraz na stronie firmowej  mbl.pl/kariera.

ETAP 2 – ANALIZA I SELEKCJA

Nadesłane dokumenty aplikacyjne oceniamy pod kątem naszych potrzeb. Kandydaci, którzy w największym stopniu odpowiadają profilowi stanowiska – zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

ETAP 3 – ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Pierwsze spotkanie przeprowadzane jest przez pracownika działu HR. Podczas tego spotkania pragniemy jak najlepiej poznać potencjalnych pracowników, dlatego też oprócz tradycyjnego wywiadu behawioralnego, kandydaci mogą być poddawani (w zależności od stanowiska na jakie aplikują) testom sprawdzającym kompetencje, specjalistyczną wiedzę czy też cechy osobowości.

Po pozytywnym przejściu tej części procesu, odbywa się kolejna rozmowa, w której bierze udział przełożony.

ETAP 4 – INFORMACJA ZWROTNA

O wynikach rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów, z którymi się spotkaliśmy, w terminie ustalonym podczas rozmowy kwalifikacyjnej (e-mail lub telefon).

ETAP 5 – ZAMKNIĘCIE REKRUTACJI

Proces rekrutacji zamykamy złożeniem oferty pracy wybranym kandydatom. Po jej zaakceptowaniu, uzgadniamy z kandydatem termin rozpoczęcia pracy i przekazujemy komplet wymaganych dokumentów wraz z niezbędnymi na tym etapie informacjami.