Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MBE Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39/A
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.mbe.pl/pl

NIP: 5252560416

O MBE

Mail Boxes Etc. (MBE) – jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca nowoczesne kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne. Na światowym rynku firma działa od 38 lat. Przychody całej sieci to niemalże 1 mld dolarów rocznie.

Mail Boxes Etc. to ponad 2500 punktów franczyzowych w 43 krajach (w tym we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Francji, Polsce, Szwajcarii, Portugalii, Rosji, Meksyku, Panamie, Wenezueli, Kolumbii, Japonii, Malezji, Tajlandii i Australii). MBE działa jako firma outsourcingowa oferująca: odbiór przesyłek, wybór kuriera, wysłanie danej paczki oraz ewentualną reklamację. W placówkach firmy można też m.in. wydrukować plakaty czy wizytówki, zaopatrzyć się w artykuły papiernicze i skorzystać z pozostałych usług poligraficznych. Punkty MBE oferują również wynajęcie wirtualnego biura.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby mikro-, małych, średnich firm, których obecność na rynku jest coraz bardziej widoczna. Staniesz się ich partnerem w biznesie, obsługując międzynarodowe przesyłki kurierskie, zlecenia nietypowe, a także kreując marki od strony wizualnej – przez wizytówki i plakaty po pełen pakiet gadżetów i dokumentów firmowych. Jako franczyzodawca, gwarantujemy ci profesjonalne szkolenia, które przygotują Cię do prowadzenia nowego biznesu, a także wynegocjowane, ramowe umowy z dostawcami usług, platformy technologiczne, opiekuna operacyjnego, jak i wsparcie w zakresie lokalizacji i aranżacji twojego punktu. Ponadto, udostępnimy Ci pakiet marketingowy i program coachingowy, które pomogą ci aktywnie rozwinąć biznes już od początku działalności!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)