Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

mBank

ul. Prosta 18
00-850 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.mbank.pl/kariera

Lokalizacje:

Przystanek mBank

Jana Kilińskiego 74
90-119 Łódź
łódzkie, Polska

Sterlinga Business Center

Sterlinga 8a
91-425 Łódź
łódzkie, Polska

Cześć!

W obecnej sytuacji priorytetami są dla nas wzajemne bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Nadal rekrutujemy do grupy mBanku, tylko teraz pracujemy inaczej niż dotychczas.

Przestawiliśmy się na tryb pracy zdalnej i korzystamy z przestrzeni domowej, aby realizować swoje codzienne zadania. Na zdjęciach poniżej możesz zobaczyć nasze domowe biura.

Zmieniliśmy także formę prowadzenia projektów rekrutacyjnych – cały proces rekrutacji odbywa się online, bez wychodzenia z domu. Wykorzystujemy skype oraz inne komunikatory umożliwiające nam wirtualne spotkania. Mamy szansę, aby ze sobą porozmawiać i się zobaczyć.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami w grupie mBanku. Czekamy na Twoją aplikację, a gdy ją otrzymamy, postaramy się jak najszybciej wrócić do Ciebie z odpowiedzią zwrotną.

Jeśli nasz feedback będzie pozytywny, zaproponujemy spotkanie rekrutacyjne - oczywiście online. Tym razem niestety bez uścisku dłoni, ale z dbałością  o standardy bezpieczeństwa oraz wzajemną przestrzeń do poznania się.

Tak jak podczas standardowej rozmowy rekrutacyjnej porozmawiamy o Twojej motywacji, doświadczeniach, ciekawych projektach i osiągnięciach. Zależy nam, by nasza oferta była dla Ciebie jasna i zrozumiała, dlatego zachęcamy Cię do wcześniejszego przygotowania pytań. Nie musisz zakładać marynarki, my również zmieniliśmy nasz strój na bardziej casual.  

Zdalne, bo jakby inaczej, pozdrowienia :)

Zespół rekrutacji i mobilności wewnętrznej mBanku