Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

mBank

ul. Prosta 18
00-850 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.mbank.pl/kariera

Lokalizacje:

Przystanek mBank

Jana Kilińskiego 74
90-119 Łódź
łódzkie, Polska

Sterlinga Business Center

Sterlinga 8a
91-425 Łódź
łódzkie, Polska

Poznaj nas

mBank to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich zadowolenie.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznaczamy standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. Jesteśmy wszędzie, nasza flaga dotarła nawet na ośmiotysięcznik Makalu w Himalajach 😉

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, z nami możesz robić to co Cię interesuje, rozwijać swoje umiejętności i dobrze czuć się w pracy – jesteśmy dla Ciebie.

Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5,4 mln klientów detalicznych. Zatrudniamy prawie 8 tysięcy osób. Pomyśl, ile ciekawych osób możesz poznać i jak wiele nauczyć się pracując z nami.

Dlaczego warto z nami pracować?

Nakręcamy do działania

Najważniejsze to robić to, co się lubi. My lubimy naszą pracę. A najbardziej to, że przynosi konkretne efekty. Nawzajem nakręcamy się do działania. Dlatego do naszego zespołu szukamy osób, które pracują z zapałem, energią i łatwo się nie poddają. Osób, które mają pasje także po pracy. Posiadamy ponad 30 klubów mBanku - od sekcji rowerowej po tenisową i wędkarską. Masz pomysł na kolejną? Każdy pracownik może zgłosić swój projekt.

Tworzymy know how

Chcemy, żeby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami, szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy grupą ekspertów o wieloletnim doświadczeniu pracy w mBanku. Jeśli masz dużo pomysłów i chcesz żeby ktoś wreszcie je wykorzystał, to znaczy, że do siebie pasujemy.

Dajemy więcej możliwości

Oferujemy szkolenia, program dzielenia się wiedzą, krajowe i zagraniczne programy rozwojowe. A przede wszystkim ciekawe, ambitne projekty i codzienną współpracę z najlepszymi specjalistami. Ale to od Ciebie zależy jak zaplanujesz karierę i z jakich możliwości skorzystasz. Dużo się dzieje, dużo zależy od nas. Pracujemy na dużych celach. Mamy duży wpływ na sposób ich realizacji.

Jaki jest pracownik mBanku?

W mBanku spotkasz ludzi, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich sukces. Wspólne wartości stanowią podstawę rozwoju organizacji oraz budowania zaufania w relacjach z klientami. W mBanku działamy zgodnie z wartościami, które wyznaczają kierunek naszej pracy, opisują konkretne sposoby działania w relacji między sobą i naszymi klientami – Ikona mobilności:


Myślenie klientem              

Rozumiemy potrzeby klientów oraz dostarczamy najwyższej jakości pracę i rozwiązania poprzez współpracę i budowanie trwałych relacji.

Patrzenie w przyszłość    

Jesteśmy otwarci na zmiany oraz innowacyjność, a także na poszukiwanie nowych ciekawych rozwiązań, odważnie wyprzedzając dotychczasowe trendy.  

Upraszczanie    

Jesteśmy zwolennikami prostego i zrozumiałego podejścia – szanujemy w ten sposób swój czas i naszych klientów.

Zaangażowanie  

Silna motywacja i dążenie do pełnej realizacji postawionych celów przyczyniają się do rozwoju organizacji.   

Profesjonalizm    

Stale poszukujemy możliwości rozwoju, kładziemy nacisk na wiedzę i stawiamy na nowe kompetencje.

Dni rozwoju

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (160)