Dane kontaktowe

MAZOP Group Sp. z o.o.

św. Tomasza 4
05-808 Parzniew
mazowieckie, Polska

www.mazop.pl

NIP: 5272689509

MAZOP jest liderem w produkcji opakowań dla rynku E-commerce oraz protective packaging w Polsce.

Posiadamy unikalne technologie, pozwalające na produkcję opakowań tekturowych oraz materiałów zabezpieczających. Działamy na rynku Polskim oraz Europejskim. Nasze produkty zostały docenione na zachodzie Europy. Eksport od kilku lat stał się głównym filarem wzrostu sprzedaży.

Od 7 lat rozwijamy nasze produkty oraz technologie, aby oferować naszym klientom innowacyjne opakowania. Staramy się aby nasze produkty były ekologiczne, estetyczne oraz ekonomiczne w zastosowaniu.

Dynamicznie rozwijamy różne kanały sprzedaży w tym nasz własny E-commerce, który powoli staje się ważnym elementem dystrybucji i komunikacji z klientami.

Stawiamy na długofalowy rozwój naszego zespołu projektowego, sprzedażowego oraz produkcyjnego. Wierzymy w to, że to ludzie tworzą firmę i tylko dzięki nim osiągniemy dalsze sukcesy.

W firmie MAZOP pracuje obecnie ponad 50 pracowników, ale liczba ta rośnie dynamicznie z roku na rok.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO MAZOP?

Jesteśmy średniej wielkości firmą, która zmienia się praktycznie z miesiąca na miesiąc. Zatrudniamy młodych i ambitnych pracowników, którzy chcą być częścią historii sukcesu polskiej firmy. Wraz z rozwojem tworzą się nowe możliwości i stanowiska w firmie. Każdy pracownik może zaangażować się w zmiany i poprawę pracy oraz mieć realny wpływ na to co dzieje się w firmie. W firmie panuje atmosfera wzajemnego szacunku.

Oferujemy dla pracowników elastyczne podejście do godzin pracy, prywatną opiekę zdrowotną oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników i efektywności.

MAZOP poza biurem

Jako firma bierzemy udział w sportowych wydarzeniach takich jak Runmageddon czy Bieg Firmowy. Co roku organizujemy wspólne wyjścia i imprezy aby zadbać o integrację pracowników. Pomagamy również społecznie w akcjach takich jak „Paczka dla powstanców”, Szlachetna paczka lub produkując środki ochrony osobistej dla szpitali do walki z COVID-19.

Opinie pracowników

Innowacyjny zakład stawiający na indywidulane podejście do pracowników. Szczególnym atutem jest elastyczny system pracy dostosowany do potrzeb oraz miła atmosfera pracy. Pracodawca nastawiony na stabilny rozwój, rzetelny i uczciwy.

Olek – dział projektowy

Szczerze polecam firmę Mazop Group Sp. z o.o. jako dobrego pracodawcę. Pracuję w tej firmie od 3 lat i nie przyszło mi do głowy, żeby poszukiwać pracy gdzieś indziej. Tutaj mam wszystko to, czego poszukiwałam u poprzednich pracodawców, tj. dobrzy i szczerzy szefowie, możliwość rozwoju zawodowego, zadowalające wynagrodzenie, swojska atmosfera, życzliwi i pomocni współpracownicy, brak nudy i monotonii pracy oraz poczucie stabilności finansowej. Dzięki tym wszystkim składowym praca nie jest dla mnie złem koniecznym, a tylko przerywnikiem od obowiązków domowych.

Iza – dział rozliczeń

Pracując w firmie Mazop poniedziałki nie są tak straszne z przyjemnością rozpoczyna się tu nowy tydzień. Panuje tu przyjazna atmosfera, pracownicy są dla siebie życzliwi i pomocni. Każdy może liczyć na rozwój kariery zawodowej.

Wioletta – dział sprzedaży

Kogo szukamy?

W naszej firmie szukamy przede wszystkim osób do rozwoju działu projektowo-produkcyjnego oraz sprzedażowego. Rekrutujemy osoby z wykształceniem technicznym do projektowania opakowań oraz rozwijania technologii produkcji w naszym zakładzie produkcyjnym oraz osoby, które pozwolą nam dotrzeć z ofertą produktów do jak najszerszego grona klientów zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

Zatrudniamy również osoby nie posiadające dużego doświadczenia ale mające wystarczająco dużo zapału i ambicji aby nauczyć się u nas czegoś nowego. Zaangażowanie w pracę cenimy bardziej niż lata spędzone w innych firmach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)