Dane kontaktowe

Mazars w Polsce

Piękna 18
00-549 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 255 52 00
[email protected]

www.mazarscareers.com/pl

NIP: 5260215409

MAZARS NA ŚWIECIE

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną organizacją specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradztwa biznesowego. Obecnie Mazars działa w 91 krajach, na wszystkich kontynentach, tworząc zintegrowaną sieć biur. Firma korzysta z fachowej wiedzy 40 400 specjalistów - 24 400 w ramach zintegrowanej sieci biur Mazars i 16 000 dzięki Mazars North America Alliance. Doradzamy dużym spółkom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, inwestorom prywatnym i instytucjom publicznym na każdym etapie ich rozwoju.

MAZARS W POLSCE

Obecnie Mazars zajmuje wiodącą pozycję na rynku usług audytorsko-doradczych w Polsce. Prowadząc działalność w Warszawie i w Krakowie, zatrudniamy prawie 300 specjalistów, którzy towarzyszą rozwojowi przedsiębiorstw oferując pełen zakres usług w dziedzinie audytu, księgowości, podatków, doradztwa kadrowo-płacowego oraz doradztwa biznesowego.

Obsługujemy ponad 800 różnej wielkości polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Proponujemy im rozwiązania oparte na dogłębnym zrozumieniu każdej firmy, dopasowane do jej etapu rozwoju i zgodne z jej oczekiwaniami.

Naszemu doświadczeniu zaufało wielu klientów. Niektórzy z nich współpracują z nami od blisko 25 lat.

Najnowsze oferty pracy

  • Mazars Audyt Sp. z o. o.

    Warszawa, mazowieckie

    2020-03-19

zobacz wszystkie oferty pracy (1)