Dane kontaktowe

Maxto Sp. z o. o. S.K.A.

Willowa 87
32-085 Modlniczka
małopolskie, Polska
Telefon: 12 266 39 69
Fax: 12 378 39 07
[email protected]

www.maxto.pl

NIP: 6792747188

KIM JESTEŚMY

Maxto to marka, która od blisko 20 lat rozwija swoje kompetencje w zapewnianiu najnowocześniejszych technologii sektorowi publicznemu – od teletechniki aż po data center. Projektujemy, budujemy i wdrażamy systemy zapewniające bezpieczeństwo obiektów, ochronę danych i płynną komunikację.

Abyśmy mogli dalej inwestować w nasze specjalizacje postanowiliśmy uruchomić dwie jednostki, dedykowane konkretnym obszarom:

MAXTO ITS – specjalizujące się w zakresie rozwiązań data center, systemów sieciowych, telekomunikacyjnych (VOIP), healthcare, a także szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Firma działa na takich rynkach, jak: administracja publiczna, zdrowie, budownictwo, energetyka, przemysł, edukacja oraz służby mundurowe. Dzięki eksperckiemu podejściu, zapewnia kompleksowe usługi z zakresu analizy potrzeb klientów, doradztwa, projektowania rozwiązań oraz skutecznego wdrażania projektów. 

MAXTO TECHNOLOGY – posiadające doświadczenie w dziedzinie projektów budowlanych oraz wykonawczych, szczególnie związanych z tzw. inteligentnym budownictwem. Wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej zapewniają profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach wdrażania proponowanych rozwiązań - od tworzenia koncepcji, przez montaż, instalację i wdrożenie systemów, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dzięki takim kompetencjom jesteśmy w stanie zapewnić zintegrowane usługi w dziedzinie teletechniki, teleinformatyki i oprogramowania dla każdej firmy lub podmiotu publicznego w Polsce.

Zapewniamy bezpieczeństwo. Wdrażamy nowoczesność.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Pracownicy cenią nas za*:

  • Wiele okazji do szeroko rozumianego rozwoju i związane z tym poczucie realizacji zawodowej (obcowanie z najlepszymi specjalistami na rynku oraz najnowocześniejszymi technologiami).
  • Zaawansowaną wiedzę techniczną i technologiczną.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Dobrą atmosferę w pracy i pozytywne nastawienie.
  • Pracę zespołową i wsparcie podczas wykonywania obowiązków.
  • Pracę w nowoczesnym otoczeniu, dostosowanym do potrzeb pracowników.

*Wyniki ankiety przeprowadzonej we wrześniu 2021 r.