Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Max Poland Sp. z o.o.

Żelazna 59
00-848 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.maxpremiumburgers.pl

NIP: 5252629415

Max od początku...

Historia MAX zaczyna się w 1968 roku, kiedy to Curt Bergfos i Britta Fredriksson otworzyli swoją restaurację na północy Szwecji. Był to jeden z pierwszych lokali serwujących hamburgery w Europie. W ciągu ponad 50 lat istnienia firma rozrosła się do stu kilkudziesięciu lokali głównie w Szwecji, ale też w Norwegii, Danii i Polsce. MAX zadebiutował w Polsce zaledwie trzy lata temu, jednak dzięki dekadom doświadczeń i kulturze organizacyjnej wyniesionej z rynku szwedzkiego już teraz jest jednym z najlepszych pracodawców w branży gastronomii szybkiej obsługi. 

Co nas wyróżnia?

Odpowiedzialność za środowisko to część naszego DNA. Swoją postawą dajemy przykład całej branży gastronomicznej. Jako pierwsza na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, wprowadziliśmy oznakowanie informujące o wpływie naszych produktów na środowisko. Uczciwość, zdrowie i środowisko – nieustannie robimy wszystko, aby to właśnie te kwestie były najważniejsze w naszej codziennej pracy. 

W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „Menu pozytywne dla klimatu” przez ONZ w konkursie Global Climate Action Award w kategorii „Go Climate Neutral Now” i jesteśmy jedyną europejską marką nagrodzoną przez ekspertów.

Jakim pracodawcą jesteśmy?

Zatrudniamy wszystkich w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie w zależności od efektów pracy i długości stażu. Już po sześciu miesiącach masz szansę na pierwszą podwyżkę! Jesteś studentem dziennym albo zaocznym? U nas dostosujesz grafik do swojej dyspozycyjności. Osobom, które dopiero rozpoczynają zdobywanie doświadczenia zawodowego i chcą to połączyć z nauką, proponujemy pracę w dni wolne od szkoły. Pracownicy i menadżerowie mają dostęp do prywatnej opieki medycznej  oraz pakietu kafeterii na preferencyjnych warunkach. Ich zakres jest uzależniony od zajmowanego stanowiska w firmie. 

Wspólnie tworzymy naszą kulturę

Według nas każdy wnosi do firmy coś cennego, dlatego zatrudniamy osoby mające zróżnicowane wykształcenie, doświadczenia i pochodzenie.

W codziennej pracy pielęgnujemy wartości MAXa. Szacunek i troska o ludzi, rozpoznawanie ich osiągnięć, świętowanie sukcesów – tego wymagamy od naszej kadry menadżerskiej, która daje przykład. Cenimy szczerość i uczciwość w codziennych kontaktach z kolegami i gośćmi. Wspieramy ciągłe doskonalenie  - ścieżka kariery jest otwarta dla każdego, a nasze programy wspierają ambitnych. Wielu obecnych menadżerów restauracji rozpoczynało pracę od stanowiska pracownika restauracji. Wszystko to przyczynia się do sukcesu firmy, przekraczania oczekiwań gości oraz oferowania wysokiej jakości produktów o unikalnym smaku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)