Dane kontaktowe

Materne Polska Sp. z o.o.

Łopatki 37A
24-160 Wąwolnica
lubelskie, Polska

NIP: 7160001727

Materne-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach rozpoczęła swoją działalność w 1992 r. Jesteśmy częścią francuskiej grupy Andros – europejskiego lidera rynku owocowego. W skład Androsa wchodzą fabryki utrzymujące wiodącą pozycję na rynkach: przetworów owocowych (dżemy, konfitury, soki, musy), wyrobów ciastkarskich i cukierniczych, ciast mrożonych i lodów oraz świeżych produktów mlecznych.

Działalność Materne-Polska na krajowym rynku przetworów owocowych opiera się nie tylko na bogatej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu ekspertów, ale przede wszystkim na pasji do owoców...

Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroki asortyment naszych produktów markowych oraz przetworów owocowych pod markami własnymi dystrybutorów. Produkujemy również owoce mrożone dla przemysłu i na rynek detaliczny. Dodatkowo, nasz asortyment został powiększony o produkty przemysłowe mające zastosowanie w przemyśle piekarniczym, cukierniczym i mleczarskim.

Tam gdzie (d)dżemią owoce...

Podstawą naszej działalności są najlepsze owoce, uprawiane z największą troską i starannie wyselekcjonowane podczas zbiorów. Współpracujemy z naszymi dostawcami na każdym etapie produkcji, dokładając starań, aby produkty oferowane naszym klientom zaspokajały najbardziej wyrafinowane gusta smakowe.

Materne-Polska jest:

  • jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce,
  • ważnym eksporterem owoców do wielu krajów

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.materne.pl. Tam również zamieszczamy informacje z aktualnymi ofertami pracy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Znalazłeś interesujące Cię ogłoszenie o pracę, prześlij nam swoje cv. Kolejne etapy rekrutacji wyglądają następująco:

  • Etap 1. Wstępna selekcja nadesłanych dokumentów – zapoznajemy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami.
  • Etap 2. Na tym etapie jeśli zostałeś wybrany możesz oczekiwać zaproszenia na spotkanie i rozmowę z przyszłym przełożonym i osobą z działu personalnego w siedzibie naszej firmy w Łopatkach.
  • Etap 3. To spotkanie i rozmowa z Tobą. Poznamy i sprawdzimy Twoje kompetencje i umiejętności. Opowiesz nam o sobie i swoich doświadczeniach i aspiracjach zawodowych.
  • Etap. 4. Podjęcie decyzji i przekazanie informacji zwrotnej.
  • Etap. 5. Jeśli Twoje i nasze oczekiwania są zbieżne witamy w zespole Materne-Polska Sp. z o.o.!

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Ponieważ przywiązujemy ogromne znaczenie do zatrudniania zdolnych, ambitnych i wykwalifikowanych pracowników. Chcemy aby, zostali z nami dłużej.
  • Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju naszych pracowników

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)