Dane kontaktowe

Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.

ul. Tokarska 20
20-210 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

mastermediauk.com

NIP: 7120155884

Kim jesteśmy?

Mastermedia to notujący najszybszy wzrost sprzedaży eksporter polskiej żywności do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niderlandów i Niemiec.

Zanim jednak doszliśmy do tego etapu…

Historia Mastermedii to opowieść o trzech dynamicznych, pełnych inicjatywy i świetnej intuicji biznesowej wspólnikach. W 2006 rozpoczynają działalność, wtedy jeszcze samodzielnie zamawiając, pakując i dowożąc towar do swoich pierwszych klientów. Dobre wieści rozchodzą się szybko i do grona zadowolonych klientów dołączają kolejni. Dziś jest ich ponad 800, a nasz asortyment to blisko 10 tysięcy pozycji.

Intensywny rozwój Spółki spowodował otwarcie 2 magazynów polskich: w Lublinie i  Wysogotowie koło Poznania, a także cross-docków w DeMeern (Niderlandy), w Southall, Sheffield, Glasgow (UK) oraz w Dublinie (Irlandia). 

Pomysłów i energii starczyło na więcej! Mastermedia jest twórcą i właścicielem sieci franczyzowej Food Plus, zrzeszającej ponad 200 sklepów. Odpowiadając na potrzeby klientów przy kreatywnym wsparciu naszych zespołów stworzyliśmy platformę e-commerce Buylando – sklep online. A od niedawna Spółka stała się pomysłodawcą i właścicielem marki Polski Dwór – producenta tradycyjnych wędlin.

Nasze działania zostały docenione i wielokrotnie nagrodzone. W 2018 firmę wymienia London Stock Exchange Group w raporcie “1000 Companies to Inspire Europe”. Rzeczpospolita przyznaje Spółce wyróżnienie w kategorii „Eksport” oraz „Debiut”. Regularnie odbieramy nagrodę „Orły Tygodnika Wprost” dla Liderów regionu i biznesu oraz dla Lidera Eksportu, a także Gazele Biznesu. Doceniają nas zarówno lokalne instytucje (8 miejsce w XXIII Złotej Setce Lubelszczyzny Dziennika Wschodniego 2018, 8 miejsce Setka Kuriera 2019), jak również organizacje ogólnopolskie (tytuł „Solidny Pracodawca Roku”). Rok 2020 zaowocował po raz kolejny nagrodą „Diamenty Forbsa”.

Największą i najcenniejszą nagrodą dla nas jest zaufanie naszych pracowników i klientów.

Dlaczego warto?

Mastermedia, mimo, iż zatrudnia około 750 pracowników w Polsce i za granicą, to przede wszystkim firma rodzinna. Kulturę organizacyjną tworzymy w oparciu o szacunek i partnerskie relacje. Cenimy dynamikę i nowoczesne podejście do zmieniającego się świata. Unikamy korporacyjnego usztywnienia, dzięki czemu działamy elastycznie i kreatywnie. Ciekawe wyzwania i nieoczywiste kierunki rozwoju Spółki powodują, że nasi pracownicy mają wiele okazji do poszerzania zakresu swoich umiejętności. Tworzymy nowe stanowiska, a przy awansie preferujemy własnych pracowników. Zachęcamy do rozwijania zarówno kompetencji, jak i pasji. Celebrujemy nasze małe i wielkie sukcesy. To powoduje, że pracownicy tworzący naszą firmę zostają z nami na długie lata (nasz wskaźnik rotacji ma problem, żeby doskoczyć do 1% i nie jest nam z tym źle!).

Wierzymy, że „sky is the limit”, ale chętnie wdrożymy rozwiązanie, by pokonać i to ograniczenie!

Po pracy

Mastermedia to przede wszystkim ludzie – ludzie z pasją i fascynującymi zainteresowaniami. Są wśród nas muzycy, fotografowie, biegacze, pasjonaci jazdy na rowerze, eksperci od cukiernictwa czy twórcy gier planszowych. Dzielimy się swoimi talentami, inspirujemy, a przy każdej możliwej okazji – integrujemy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)