Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Maspex

ul. Chopina 39
34-100 Wadowice
małopolskie, Polska

maspex.com/kariera

NIP: 5512262007

DLACZEGO MY?

Za naszymi produktami stoją ludzie – pracownicy Maspeksu: Agnieszka, Kamil, Bartosz, Andrzej, Magda, Asia.... Są kreatywni, pełni energii i pasji, mają ogromną wiedzę i niezwykłe umiejętności – tak jak cały zespół Maspeksu.

Razem z nami możesz współtworzyć i wspierać najbardziej rozpoznawalne marki ze sklepowych półek. Budować ich siłę. Tutaj możesz realizować swoje pomysły i rozwijać się.

A możliwości rozwoju mamy sporo. Produkcja, marketing, sprzedaż - to tylko niektóre z czekających na Ciebie obszarów. W Maspeksie możesz wybierać spośród różnych działów.

Kilka słów o nas

Soki Kubuś, kultowe napoje Tymbark z hasłami pod kapslem, keczupy Kotlin, przetwory Krakus, ulubione dżemy Łowicz czy makarony Lubella we wszystkich możliwych kształtach – jesteśmy przekonani, że nie jeden raz trafiły do Twojego koszyka w trakcie zakupów. A czy wiesz, że wszystkie te marki należą do Grupy Maspex? W naszym portfolio znajdziesz również kultowe alkohole, takie jak Żubrówka, Soplica, Absolwent oraz Bols.

Maspex jest największą prywatną polską firmą w branży spożywczej oraz największą grupą spożywczą w Europie Środkowo Wschodniej. To zdecydowany lider na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz ich czołowy producent na Węgrzech, w Bułgarii, na Litwie oraz Łotwie. Jest również wiodącym producentem produktów instant w Europie Środkowo-Wschodniej. Maspex to także lider na rynku makaronów, dżemów, i sosów oraz wiodący producent w segmencie keczupów, dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce. Firma jest także czołowym graczem na rynku wody w Rumunii.

Nasza główna siedziba znajduje się w Wadowicach w województwie małopolskim. To tutaj zlokalizowana jest większość działów, ale pracujemy również w biurze w Warszawie oraz w zakładach i oddziałach produkcyjnych – łącznie w 10 lokalizacjach w Polsce oraz 7 za granicą.

Mamy też ciekawą i długą historię – w 2020 świętowaliśmy nasze 30-lecie! Zgadza się, jesteśmy na rynku już ponad 30 lat. W tym czasie wydarzyło się naprawdę dużo – rozwój firmy, rozwój pracowników i naszych marek.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (72)