Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Maspex

ul. Chopina 39
34-100 Wadowice
małopolskie, Polska

maspex.com/kariera

NIP: 5512262007

DLACZEGO MY?

Za naszymi produktami stoją ludzie – pracownicy Maspeksu. Kasia, Agnieszka, Kamil... to tylko część osób, z którymi na co dzień działamy. Są kreatywni, pełni energii i pasji, mają ogromną wiedzę i niezwykłe umiejętności – tak, jak cały zespół Maspeksu. To jest dla nas najważniejsze.

Tutaj możesz się rozwijać i pracować wśród wielu takich fantastycznych osób. Razem z nimi będziesz współtworzyć i wspierać najbardziej rozpoznawalne marki ze sklepowych półek.

Możliwości rozwoju w Maspeksie są naprawdę spore. Produkcja, marketing, sprzedaż, księgowość to tylko niektóre z czekających na Ciebie obszarów rozwoju – w Maspeksie możesz wybierać spośród różnych działów. Możesz wybrać taki, w którym będziesz pracować w obrębie jednej marki, lub taki, w którym wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności, aby wspierać kilka z naszych marek. 

Kilka słów o nas

Soki Kubuś, kultowe Tymbarki z wiadomościami na kapslu, keczupy Kotlin, produkty Krakus, ulubione dżemy Łowicz czy makarony Lubella we wszystkich możliwych kształtach – jesteśmy przekonani, że niejeden raz trafiły do Twojego koszyka na zakupach. A czy wiesz, że wszystkie te marki należą do Grupy Maspex?

Niektórzy myślą, że działamy wyłącznie na Polskę. Nic bardziej mylnego. Maspex to międzynarodowa firma – eksportujemy do ponad 60 krajów, a nasze centrale biznesowe znajdują się, poza Polską, aż w 7 państwach!

Polska centrala naszej firmy znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowana jest większość działów, ale pracujemy również:

  • w biurze w Warszawie
  • w Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnym w Tychach
  • w zakładach i oddziałach produkcyjnych znajdujących się w całej Polsce.

Mamy też ciekawą i długą historię – w 2020 świętujemy nasze 30-lecie! Zgadza się, jesteśmy na rynku już 30 lat. W tym czasie wydarzyło się naprawdę dużo – rozwój firmy, rozwój pracowników i coraz większy zakres oraz popularność naszych marek.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (60)