Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o. o.

Żaryna 2b bud. C
02-593 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.marykay.pl

NIP: 9512069301

Początki

Gdy na początku 1963 roku Mary Kay Ash zrezygnowała z kwitnącej kariery w sprzedaży bezpośredniej, postanowiła napisać książkę pomagającą kobietom przetrwać w zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu.  Sporządziła dwie listy.  Na jednej z nich były rzeczy, które jej dotychczasowi pracodawcy robili dobrze; na drugiej - rzeczy, które jej zdaniem mogły być zrobione lepiej.  Przeglądając obie listy, Mary Kay stwierdziła, że właśnie stworzyła plan marketingowy firmy marzeń - takiej, która mogłaby zaoferować kobietom nieograniczony potencjał realizacji sukcesów osobistych i finansowych.

Korzystając z oszczędności życia w kwocie 5 000 dolarów i z pomocy 20-letniego syna Richarda Rogersa, Mary Kay otworzyła swą firmę marzeń w piątek 13 września 1963 r.

Dziś firma Mary Kay korzysta z doświadczeń Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy.

Ponad 1400 patentów przyznanych za innowacyjne produkty Mary Kay® które, sprzedawane są na blisko 40 rynkach na całym świecie przez miliony Niezależnych Konsultantek Mary Kay, oferujących swój wyjątkowy serwis.

Mary Kay w Polsce

Firma Mary Kay obecna jest na polskim rynku od 2003 roku z ofertą ponad 200 wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków kolorowych i zapachów. Na czele tej listy znajduje się najpopularniejsza linia pielęgnacyjna przeciw starzeniu się skóry TimeWise®, a także szereg innych kosmetyków o formułach dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb skóry szerokiego kręgu odbiorców.

Więcej dowiesz się odwiedzając www.marykay.pl lub nasz profil na Facebooku: Mary Kay Polska.

Benefity

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Imprezy integracyjne
  • Karta sportowa Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Wewnętrzne inicjatywy kulturalne i prozdrowotne

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)