Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MARSH SP. Z O.O.

Al. Jerozolimskie 98
myhive Nimbus
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5260204239

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Zatrudnia około 45 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie.

Firma należy do Marsh McLennan - grupy wiodących na rynku dostawców specjalistycznych usług, wśród których znajdują się: reasekuracja (Guy Carpenter), doradztwo związane z szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi (Mercer) oraz konsulting w ramach strategii usług finansowych i regulacji prawnych (Oliver Wyman). Grupa zatrudnia 81 000 pracowników na świecie, osiągając roczne przychody na poziomie ponad 20 miliardów dolarów.

Marsh, jak i cała Grupa Marsh & McLennan Companies, od wielu lat współpracuje i wspiera lokalne społeczności, w których prowadzimy działalność, oraz gdzie nasi pracownicy mieszkają i pracują. Dbamy, aby nasz biznes prowadzony był w sposób odpowiedzialny, a naszą społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) demonstrujemy poprzez liczne projekty i programy, których celem jest „Pomoc potrzebującym ludziom i społecznościom”.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Marsh jest zdobywcą wielu cenionych na świecie i w Polsce nagród branżowych:

  • I miejsce w rankingu polskich brokerów ubezpieczeniowych (Miesięcznik Ubezpieczeniowy 2022, 2021, 2020, 2019).
  • I miejsce w rankingu World’s 10 Largest Insurance Brokers (Business Insurance Magazine).
  • Best CEE M&A Insurance firm – nagroda przyznana dla Marsh Polska (2018).
  • Liczne nagrody przyznawane corocznie za działalność poszczególnych praktyk Marsh (m.in.: Best Trade Credit Insurance Broker, Best Cyber Risk Broker, Power Broker).
  • W 2021 roku Marsh został laureatem prestiżowego plebiscytu Diamenty Forbesa.
  • Jako Grupa MMC znajdujemy się na liście Fortune 500.

Kariera w marsh

Poszukujemy zarówno doświadczonych pracowników, jak i studentów i absolwentów uczelni wyższych: otwartych na nowe wyzwania, zainteresowanych doskonaleniem swoich kompetencji zawodowych i zdobywaniem wiedzy w nowych obszarach.

Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach lokalnych oraz międzynarodowych - ofertę kierujemy zarówno do osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową (praktyki, staże), jak i zainteresowanych konkretnymi specjalizacjami na stanowiskach: Asystenta Brokera, Broker, Senior Broker. 

Stawiamy na różnorodność oraz tworzenie atmosfery sprzyjającej realizacji indywidualnych pomysłów biznesowych.

Jeśli szukasz pracy lub stażu w międzynarodowym środowisku, z możliwością zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem, zachęcamy do aplikowania na dostępne oferty pracy, bądź przesłania dokumentów aplikacyjnych do naszego Działu HR.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)