Dane kontaktowe

MARSH SP. Z O.O.

Al. Jerozolimskie 98
myhive Nimbus
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5260204239

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Zatrudnia około 30 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie.

Firma należy do Marsh McLennan - grupy wiodących na rynku dostawców specjalistycznych usług, wśród których znajdują się: reasekuracja (Guy Carpenter), doradztwo związane z szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi (Mercer) oraz konsulting w ramach strategii usług finansowych i regulacji prawnych (Oliver Wyman). Grupa zatrudnia ponad 65 000 pracowników na świecie, osiągając roczne przychody na poziomie ponad 14 miliardów dolarów.

Marsh, jak i cała Grupa Marsh & McLennan Companies, od wielu lat współpracuje i wspiera lokalne społeczności, w których prowadzimy działalność, oraz gdzie nasi pracownicy mieszkają i pracują. Dbamy, aby nasz biznes prowadzony był w sposób odpowiedzialny, a naszą społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) demonstrujemy poprzez liczne projekty i programy, których celem jest „Pomoc potrzebującym ludziom i społecznościom”.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Marsh jest zdobywcą wielu cenionych na świecie i w Polsce nagród branżowych:

  • Jako Grupa MMC, już trzeci raz z rzędu zajęliśmy I miejsce w rankingu największych brokerów ubezpieczeniowych na świecie, przygotowanym przez Business Insurance oraz Best’s Review (2018).
  • W 2018 roku Marsh Polska otrzymał tytuł „Best CEE M&A Insurance firm” - nagroda została przyznana Zespołowi PEMA (Fuzje i Przejęcia).
  • Marsh zdobył tytuł najlepszego Brokera na świecie w zakresie ubezpieczeń należności handlowych - w najnowszym rankingu Excellence in Trade Awards 2017 magazynu „Trade & Forfaiting Review” (TFR).
  • Corocznie firma otrzymuje także liczne nagrody i wyróżnienia za działalność poszczególnych specjalizacji i praktyk branżowych (m.in. Cyber Broking Team, Infrastructure Investor Awards, Power Broker i inne)

Kariera w marsh

Poszukujemy zarówno doświadczonych pracowników, jak i studentów i absolwentów uczelni wyższych: otwartych na nowe wyzwania, zainteresowanych doskonaleniem swoich kompetencji zawodowych i zdobywaniem wiedzy w nowych obszarach.

Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach lokalnych oraz międzynarodowych - ofertę kierujemy zarówno do osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową (praktyki, staże), jak i zainteresowanych konkretnymi specjalizacjami na stanowiskach: Asystenta Brokera, Broker, Senior Broker. 

Stawiamy na różnorodność oraz tworzenie atmosfery sprzyjającej realizacji indywidualnych pomysłów biznesowych.

Jeśli szukasz pracy lub stażu w międzynarodowym środowisku, z możliwością zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem, zachęcamy do aplikowania na dostępne oferty pracy, bądź przesłania dokumentów aplikacyjnych do naszego Działu HR.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)