Dane kontaktowe

Mars Polska Sp. z o.o.

Kożuszki Parcel 42
96-500 Sochaczew
mazowieckie, Polska

marskariera.pl

NIP: 5270102782

Kim jesteśmy?

Mars Incorporated to rodzinna firma z tradycjami i wyjątkową kulturą organizacyjną o globalnym zasięgu. Wyróżnia nas to jak prowadzimy nasz biznes. W realizacji ambitnych celów kierujemy się 5 Zasadami, które są naszym drogowskazem w działaniu.

Praca w Mars Polska to ciągłe wyzwania, międzynarodowe środowisko, otwarte ścieżki rozwoju i duża autonomia działania, a także troska o współpracowników. Między innymi dlatego jesteśmy najbardziej pożądanym pracodawcą w branży FMCG.

Nasze starania są doceniane nie tylko przez współpracowników, ale też przez niezależne firmy doradcze. Mars Polska został wielokrotnie wyróżniony przez Antal jako numer 1 w badaniu „Najbardziej Pożądani Pracodawcy w opinii Specjalistów i Menedżerów”. Mars w 2016 i 2017 roku otrzymał tytuł Najlepszego Międzynarodowego Miejsca Pracy w Europie. W 2015 roku Mars Polska znalazł się na podium polskiej edycji listy najlepszych miejsc pracy.

Great Place To Work 2015

Mars Polska z tytułem Wspaniałe Miejsce Pracy, nadawanym organizacjom promującym wiarygodność, szacunek, uczciwość, dumę i koleżeństwo w relacjach między kierownictwem i pracownikami.

Antal International

Od lat Mars Polska na szczycie rankingu dla branży FMCG w ocenie specjalistów i menedżerów, odnośnie najbardziej pożądanego miejsca zatrudnienia.

LEED

Nowa część fabryki Mars jednym z siedmiu najwyżej ocenionych obiektów przemysłowych na świecie, w międzynarodowym systemie certyfikacji ekologicznej.

5 zasad, które są sercem naszej firmy

Mars Incorporated jest rodzinną firmą, wszyscy jej pracownicy nazywani są współpracownikami. Razem współtworzymy silną, wyjątkową i autentyczną kulturę korporacyjną oraz przewagę biznesową, z których jesteśmy dumni. 5 Zasad to nasz drogowskaz, nasze DNA. Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność jednoczą nas niezależnie od stanowiska, pochodzenia, języka czy wieku i są podstawą wszelkich podejmowanych decyzji i dokonywanych wyborów. Co roku publikujemy raport Zasady w Działaniu, w którym dzielimy się naszym podejściem do odpowiedzialności społecznej. Opisujemy w nim konkretne działania, które podejmujemy, by naszym współpracownikom, sąsiadom, społecznościom, w których prowadzimy biznes i ludziom oraz zwierzętom na całym świecie żyło się lepiej.

Mars w Polsce

  • 3 spółki: Mars Polska, Wrigley Poland i Royal Canin Polska,
  • 7 lokalizacji: Janaszówek, Niepołomice k. Krakowa, Poznań (3 lokalizacje), Sochaczew, Warszawa,
  • 5 fabryk: 3 fabryki karmy dla zwierząt, fabryka czekolady, fabryka gum do żucia i cukierków,
  • 5 segmentów: wyroby czekoladowe, karmy dla zwierząt, gumy do żucia i cukierki, dania gotowe, usługi wspólne,
  • kultowe, uwielbiane przez miliony marki: M&M’S®, ORBIT®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, SKITTLES®, SNICKERS®, TWIX®, UNCLE BEN’S®, WHISKAS®, WINTERFRESH®.