Dane kontaktowe

Markslojd Sp. z o.o.

Batorowska 24
62-070 Dąbrowa k. Poznania
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 894 48 51

www.markslojd.pl

NIP: 7821156681

Kim jesteśmy

Markslöjd to szwedzki producent eleganckiego oświetlenia w stylu skandynawskim. Doskonały design i najwyższa jakość wykonania pozwoliły firmie zdobyć uznanie klientów na całym świecie, szczególnie w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi szwedzkimi projektantami, marka Markslöjd od lat kreuje nowe trendy w oświetleniu wnętrz. W szerokiej ofercie produktów znajdują się m.in. nowoczesne lampy, żyrandole kryształowe, kinkiety, dekoracje świetlne, a także oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe. Asortyment dopełniają świąteczne artykuły dekoracyjne. W Polsce firma Markslojd obecna jest od 1996 roku, a nasze produkty są szeroko dostępne na rynku nowoczesnym i tradycyjnym.

NASZA MISJA

Chcemy być oczywistym wyborem dla konsumentów, którzy szukają oświetlenia wysokiej jakości we współczesnym skandynawskim designie.

Dążymy do tego, aby nasza oferta była dostępna w kanałach sprzedaży obsługujących konsumentów , którzy dokonują godnych zaufania wyborów.

Staramy się być firmą, która w kontaktach zarówno z partnerami handlowymi jak również z pracownikami, stawia na poszanowanie wzajemnych relacji w oparciu o  inteligentne rozwiązania z obu stron.

NASZE WARTOŚCI

W Markslojd wiemy, że pracownicy są największą wartością. Dzięki pracy w środowisku międzynarodowym stwarzamy wiele różnych możliwości, by mogli stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.  Dla nas doświadczony i wyspecjalizowany zespół, który zna swoje cele,  to podstawa do osiągnięcia sukcesu całej firmy.