Dane kontaktowe

MARKANT Services International Polska Sp. z o.o.

Puławska 2
02-566 Warszawa

NIP: 1080020079

Poznaj nas

MARKANT Services International Polska jest częścią globalnie działającej organizacji świadczącej usługi pośrednictwa między dostawcami a przedsiębiorstwami handlowymi. W Polsce jesteśmy obecni od 2016 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwijamy. Na liście klientów MARKANT figuruje wiele wiodących na świecie firm z branży FMCG. Naszą misją jest zapewnienie niezależności działania prywatnych przedsiębiorstw średniej wielkości w Europie oraz wzmocnienie ich pozycji na rynku globalnym. MARKANT to nie tylko najbardziej efektywna organizacja prywatnego handlu w Europie, to też firma z ponad 60-letnią tradycją!

Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników różnej narodowości w 10 oddziałach na świecie. Naszą wartością są ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu i fachowej wiedzy odnosimy liczne sukcesy na polu międzynarodowym.

W naszym biurze w Warszawie zatrudniamy około 70 osób w takich działach jak: administracja, IT, programowanie, elektroniczna wymiana danych i MAPIS (monitorowanie cen promocyjnych).

Dołącz do nas, byśmy mogli wspólnie realizować naszą podstawową zasadę: działać niezależnie i odnieść sukces!