Dane kontaktowe

Marie Brizard Wine & Spirits Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 48
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

mbws.pl/kariera/oferty-pracy

NIP: 6110201926

KIM JESTEŚMY?

Marie Brizard Wine & Spirits to grupa produkująca wina i napoje spirytusowe zlokalizowana głównie w Europie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce firma jest jednym z trzech czołowych producentów alkoholi. Jesteśmy numerem 3 wśród producentów wódek, liderem wśród producentów napojów alkoholowych ready to drink, a także dostarczamy szeroką gamą win i whisky.

W naszym portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Sobieski, Impress czy William Peel. MBWS w Polsce produkuje swój alkohol o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników.

Nasze biuro mieści się w Warszawie, posiadamy fabryki w Starogardzie Gdańskim i Łańcucie. Poza stałymi lokalizacjami, nasi Handlowcy docierają do klientów w całej Polsce.

Staramy się, aby Pracownicy byli dumni, że należą do naszego Zespołu. Każdego dnia patrzymy w przyszłość, ale też uczymy się wyciągając wnioski z przeszłości. Doceniamy doświadczenie naszych długoletnich Pracowników i korzystamy z niego, ale cenne jest dla nas też podejście i perspektywa osób, które dopiero dołączają do Zespołu. Staramy się usprawniać nasze środowisko pracy i narzędzia, które wykorzystujemy. Wierzymy, że odpowiedzialność każdego Pracownika MBWS za kształtowanie środowiska pracy, czyni je coraz przyjaźniejszym i dopasowanym do ludzi, którzy w nim pracują.

W pracy kierujemy się wartościami:

EFEKTYWNOŚĆ

Zapewniamy najlepszą jakość przy optymalnych kosztach operacyjnych i ich kontroli. Nasze wyniki są mierzone i przynoszą wartość zarówno dla firmy jak i naszych klientów.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, stale zainteresowani innowacjami i ulepszeniami. Jesteśmy odpowiedzialni, podejmujemy ryzyko, potrafimy uczyć się na własnych błędach.

ZESPOŁOWOŚĆ

Wszyscy jesteśmy członkami jednego zespołu i pracujemy na rzecz wzajemnego sukcesu poprzez bycie pozytywnymi, pełnymi szacunku i otwartymi na opinie innych. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą z naszymi kolegami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)