Dane kontaktowe

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Zakład Green Technology Systems

Zaruskiego 11
41-200 Sosnowiec
śląskie, Polska

NIP: 6442941205

Magneti Marelli Poland

Magneti Marelli jest międzynarodową firmą, powstałą we Włoszech w 1919 roku, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanych technologicznie systemów i podzespołów dla sektora samochodowego. Przedsiębiorstwo zaopatruje wszystkich wiodących producentów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.  Grupa zatrudnia  43 tysiące osób w  85 zakładach produkcyjnych, 15 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji zlokalizowanych na całym świecie.

Magneti Marelli posiada 5 Linii Biznesowych: 
Driveline /Automotive Lighting / Ride Dynamics/ Electronic Systems/  After Market Part and Service

Exhaust Systems

Exhaust Systems  jest częścią Magneti Marelli. Zakład  Exhaust Systems  projektuje i produkuje układy wydechowe do pojazdów mechanicznych wykorzystując najnowsze dostępne technologie. Posiadamy własny dział badań i rozwoju, co umożliwia projektowanie i wdrażanie produktów nowej generacji, spełniających zarówno normy prawne, jak i indywidualne wymagania klientów. Aby sprostać tym oczekiwaniom, na etapie projektowym stosuje się zróżnicowane metody symulacji wytrzymałościowych, przepływu gazu i jakości dźwięku. Dział R&D używa do tego celu programów CAD takich jak NX i CATIA.

Poznaj nas

  • W roku 2018 Magneti Marelli otrzymało nagrodę TOP EMPLOYER
  • Zatrudniamy blisko 300 osób.
  • Jako jedna z niewielu zagranicznych firm w Polce, posiadamy autonomiczny Dział R&D co oznacza, że rozwijamy projekty bezpośrednio z klientami (producentami aut).
  • W 2018 r. zdobyliśmy brązowy medal World Class Manufacturing będący potwierdzeniem wysokiego poziomu zaawansowania Zakładu.
  • 80 % kierowników I poziomu awansowało z rekrutacji wewnętrznej, oraz 90% stażystów w roku 2018 związało się z nami na dłużej.
  • Nowe uruchomienia w Zakładzie realizowane są w oparciu o metodologię WPI – Work Place Integration.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)