Dane kontaktowe

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Green Technology Systems

Ul. Mikołajczyka 80
41-208 Sosnowiec
śląskie, Polska

www.marelli.com

NIP: 6442941205

TYTUŁ TOP EMPLOYER 2020

Szkolenia i kursy językowe

W Marelli wiemy, że pracownicy są naszą największą wartością. Stwarzamy więc możliwości, by mogli stale podnosić swoje kwalifikacje. W tym celu organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Potrzeby szkoleniowe są zgłaszane każdego roku przez przełożonych działów do Działu HR, który na tej podstawie przygotowuje plan szkoleń na dany rok.

Co tydzień na terenie biurowca odbywają się również lektoraty z języka angielskiego, włoskiego i niemieckiego, które są finansowe przez firmę.

Akcje&Eventy

Rokrocznie organizujemy dla naszych pracowników takie wydarzenia jak:

  • Tydzień promocji zdrowia (Podczas tego wydarzenia wszyscy pracownicy mają możliwość skorzystania z różnorodnych bezpłatnych badań oraz porad lekarzy specjalistów. Dodatkowo w okresie jesienno-zimowym można skorzystać ze szczepień przeciwko grypie, które są dofinansowane przez Zakład)
  • Family Day (Podczas tej czerwcowej uroczystości bramy wszystkich zakładów zostają otwarte dla pracowników i ich rodzin. Każdy pracownik może zaprosić bliskich i zaprezentować im zakład pracy. Tego dnia odbywa się także festyn, są organizowane konkursy i zabawy)
  • Boże Narodzenie i Mikołajki (Spotkanie wigilijne wszystkich pracowników jest dobrym czasem na wspólne spożycie wigilijnych potraw i złożenie sobie nawzajem życzeń. Co roku dla dzieci pracowników są organizowane paczki Mikołajkowe sponsorowane przez Marelli)
  • Kolonie i Obozy dla dzieci (W okresie wakacyjnym organizowane są dla dzieci pracowników kolonie i obozy krajowe i zagraniczne z dofinansowaniem przez Zakład).

Ponad to co roku bierzemy udział w organizowaniu Szlachetnej Paczki.

Strefa szkoleniowa DOJO

Strefa DOJO powstała z myślą o nowoczesnym i interesującym miejscu do przeszkolenia pracowników.

Do dyspozycji są stanowiska prezentujące potencjalne zagrożenia, środki ochrony indywidualnej i technicznej, pierwsza pomoc. Niewątpliwą atrakcją jest gra, która za pomocą gogli treningowych pokaże ja ogromny wpływ na naszą pracę mają narkotyki, alkohol lub zmęczenie.