Dane kontaktowe

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Green Technology Systems

Ul. Mikołajczyka 80
41-208 Sosnowiec
śląskie, Polska

www.marelli.com

NIP: 6442941205

Rekrutacja i rozpoczęcie pracy

Proces rekrutacji na Stanowiska specjalistyczne oraz pośrednio produkcyjne.

Branża automotive jest branżą bardzo dynamiczną. Codziennie napotykamy na swojej drodze wyzwania, zmiany i staramy się spełnić życzenia naszych klientów. Dlatego do naszych działów poszukujemy osób, które lubią wyzwania, są odważne, zaradne i pracowite. Jeśli jesteś jedną z takich osób i chciałbyś u nas pracować, ale nie widzisz ogłoszenia, które pasuje do Twoich umiejętności – prześlij do nas swoje CV na adres e-mail: [email protected]. Odezwiemy się i zobaczymy co możemy zrobić :)

Ponadto, nasz zakład jest bardzo otwarty dla studentów i osób chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarach takich jak Technologia, R&D, Inżynieria, Finanse, Handel, Logistyka i inne. Dla takich osób oferujemy 6-miesięczne, płatne staże w oparciu o umowę zlecenie. Wielu stażystów zostało z nami na stałe i teraz swoją pasją do pracy i przebojowością budują z nami silne zespoły. Jeśli aktualnie nie widzisz na naszej stronie oferty na Staż, który by Cię interesował – napisz do nas :)

W pierwszym dniu pracy odbywa się szkolenie z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny pracy. W ciągu kolejnych tygodni będziesz uczestniczyć w cyklu szkoleń wstępnych, które mają na celu wdrożenie Cię w struktury zakładu. Szkolenia wstępne obejmują zagadnienia związane z produkcją, jakością, logistyką, finansami, R&D oraz bezpieczeństwem informacji.

Aby lepiej poznać specyfikę naszej działalności, wyroby które produkujemy, a także sam cykl produkcyjny, nowozatrudniony pracownik odbywa szkolenie na produkcji (tzw. Production Tour).

ETAP 1

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest przesłanie do nas swojej aplikacji.

Możesz to zrobić odpowiadając na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne (np. na pracuj.pl) lub po prostu wysłać swoje CV na [email protected] ,wskazując interesujący Cię obszar.

Po wstępnej selekcji nadesłanych aplikacji, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ETAP 2

Kolejnym etapem rekrutacji jest rozmowa z pracownikiem działu HR oraz Twoim przyszłym przełożonym.

Podczas rozmowy przedstawimy Ci informacje o działalności naszej firmy, zakresie obowiązków na stanowisku na które aplikujesz oraz naszych wymaganiach. W zależności od stanowiska na które aplikujesz, na rozmowie mogą się pojawić pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe,znajomość języków obcych oraz krótkie zadania związane z przyszłymi obowiązkami.

ETAP 3

Informacja zwrotna

Dbamy o to, aby każda osoba, która odbyła rozmowę kwalifikacyjną, niezależnie od tego, czy zakwalifikuje się do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzymała informację zwrotną.

ETAP 4

Jeżeli dostałeś pozytywną informację zwrotną, to ostatnim etapem rekrutacji odbywa się spotkanie z pracownikiem Działu HR w celu przedstawienia Ci oferty pracy.

Proces rekrutacji na stanowiska bezpośredniej produkcji prowadzony jest przez Agencję Pracy Tymczasowej – GiGroup wraz z lokalnym działem HR.