Dane kontaktowe

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Green Technology Systems

Ul. Mikołajczyka 80
41-208 Sosnowiec
śląskie, Polska

www.marelli.com

NIP: 6442941205

Green Technology Systems

Sosnowiecki oddział Green Technology Systems zajmuje się produkcją układów wydechowych: części przednich z katalizatorami, części centralnych i tylnych oraz tłumików. Są one przeznaczone do bezpośredniego montażu na liniach, a także dostarczane na rynek w postaci części zamiennych.

Głównymi odbiorcami naszych wyrobów są FCA (zakłady w Bielsku-Białej i Tychach), Volkswagen, Opel, Suzuki, Skoda, Seat i Audi.

Filozofia naszego zakładu opiera się na zapobieganiu możliwości powstawania błędu przy użyciu takich narzędzi i kontroli jak: poka yoke, systemy wizyjne, narzędzia oceny ryzyka (FMEA).

W zakładzie jest stosowany WCM – World Class Manufacturing. Jest to metoda doskonalenia cyklu logistyki produkcji. Głównym celem metody jest zwiększenie poziomu jakości oraz redukcja kosztów produkcji.

Polityką naszej firmy jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości, które spełniają ich oczekiwania oraz normy.

O MARELLI – POZNAJ NAS

Marelli jest międzynarodową firmą, powstałą we Włoszech w 1919 roku, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanych technologicznie systemów i podzespołów dla sektora samochodowego. Przedsiębiorstwo zaopatruje wszystkich wiodących producentów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Grupa zatrudnia  62 000 pracowników na całym świecie i posiada 89 zakładów produkcyjnych, 12 ośrodków badawczych oraz 30 centrów wdrożeniowych zlokalizowanych w 19 państwach takich jak Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Polska, Czechy, Rosja, Serbia, Słowacja, Turcja, USA, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chiny, Korea, Japonia, Indie, Malezja.

Główna siedziba firmy mieści się we Włoszech.

Marelli posiada takie linie biznesowe jak: Automotive Lighting, Interior Experience,  Powertrain, Ride Dynamics, Thermal Solutions, Motorsport, Cabin Comfort, Electronics, Green Technology Systems oraz Aftermarket Parts&Services.

Od maja 2019 Magneti Marelli połączyło się z japońską firmą Calsonic Kansei i stała się właśnością amerykańskiego funduszu KKR zmieniając nazwę z Magneti Marelli na Marelli.

Wizja, misja i wartości Marelli:

  • Nasza wizja: istniejemy, aby wprowadzać innowacje i zmieniać przyszłość mobilności.
  • Nasza misja: Współpracujemy z naszymi klientami, aby stworzyć bezpieczniejszy, bardziej ekologiczny i lepiej połączony świat.
  • Nasze wartości: Innowacja, Różnorodność, Współpraca, Zrównoważony rozwój, Monozukuri

Więcej o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://www.marelli.com/

Co nas cechuje?

Odwaga&Pomysłowość – nie boimy się i dążymy do jak najlepszych rozwiązań. Nie tylko mówimy o nowych celach, ale wprowadzamy je w życie. Podchodzimy do naszej pracy z pasją :)

Wytrwałość&umiejętność pracy pod presją – nieustannie dążymy do poprawy nie tylko swoich produktów, dbamy też o samorealizację i samodoskonalenie. W sytuacjach kryzysowych wspieramy się, uczymy się jak radzić sobie ze stresem i jak rozwiązywać problemy.

Optymizm&komunikacja – oczywistością jest, że nie zawsze wszystko się układa. My jednak patrzymy w przyszłość z uśmiechem i zarażamy tym uśmiechem innych. Dbamy o przejrzystość w komunikacji w każdej sytuacji; zaufanie i szacunek ludzi jest dla nas kwestią priorytetową.