Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

gen. Zaruskiego 11
41-200 Sosnowiec
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 2960225
[email protected]

www.al-lighting.com

NIP: 6442941205

Marelli Poland

Marelli jest międzynarodową firmą, powstałą we Włoszech w 1919 roku, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanych technologicznie systemów i podzespołów dla sektora samochodowego. Przedsiębiorstwo zaopatruje wszystkich wiodących producentów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.  

Grupa zatrudnia  43 tysiące osób w  85 zakładach produkcyjnych, 15 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji zlokalizowanych na całym świecie.

Marelli posiada 8 Linii Biznesowych: 
Automotive Lighting / Ride Dynamics/ Electronic Systems/ Driveline/ Plastic Components and Modules/ After Market Part and Service

Zakład Automotive Lighting

Automotive Lighting jest częścią Marelli. Główna siedziba znajduje się w Reutlingen w Niemczech. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oświetlenia zewnętrznego dla wszystkich głównych producentów aut. Automotive Lighting zatrudnia na całym świecie 20 200 pracowników posiada lokalizacje w 15 krajach na 4 kontynentach.

W naszym zakładzie w Sosnowcu współpracujemy z klientami już od fazy projektowania samochodu, wykonując równolegle projekt lampy (układy mechaniczne, optyczne i elektroniczne). Przeprowadzamy symulacje komputerowe, wykonujemy prototypy i walidację laboratoryjną wyrobu.

Poznaj nas

  • Jako Automotive Lighting działamy na Polskim rynku od 1 czerwca 1999r.
  • Zatrudniamy blisko 1700 osób.
  • Jako jedna z niewielu zagranicznych firm w Polce, posiadamy autonomiczny Dział R&D co oznacza, że rozwijamy projekty bezpośrednio z klientami (producentami aut).
  • Powierzchnia naszych hal produkcyjnych wynosi 63 tys m2.
  • Stosowane przez nas technologie to m.in. wtrysk tworzyw sztucznych, lakierowanie, metalizacja, zgrzewanie i montaż.
  • W 2016 r. zdobyliśmy brązowy medal World Class Manufacturing będący potwierdzeniem wysokiego poziomu zaawansowania Zakładu.
  • 60 % kierowników I poziomu awansowało z rekrutacji wewnętrznej.
  • Większość nowych uruchomień w Zakładzie realizowana jest w oparciu o metodologię WPI – Work Place Integration.