Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ManpowerGroup Sp. z o.o.

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 50 40 715
Fax: +48 22 50 40 717
[email protected]

manpowergroup.pl

NIP: 5262493733

Kreujemy rynek pracy

Jesteśmy międzynarodową firma doradztwa personalnego założoną w 1948 roku w USA w stanie Wisconsin. Świadczymy usługi z obszaru Human Resources. Posiadamy oddziały w ponad 80 krajach. Działamy w Polsce od 2001 roku, wspierając naszych klientów i kandydatów poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Kandydatom pomagamy znaleźć pracę, a pracodawców wspieramy w znalezieniu poszukiwanych pracowników.

Oferujemy unikalne rozwiązania poprzez marki: Manpower®, Experis™ i Talent Solutions. Nasze usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, outsourcing procesów i funkcji, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Nasze rozwiązania

Manpower

W Manpower oferujemy pełną gamę usług w tym pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, ocenę i dobór pracowników, szkolenia, outplacement, doradztwo personalne. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada blisko 50 oddziałów w całym kraju.

Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać – profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Więcej informacji o ofercie Manpower można znaleźć pod adresem www.manpower.pl

Experis

Experis™ jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych rozwiązań poszukiwania i selekcji talentów w obszarze IT. Przyspieszamy rozwój organizacji, zapewniając klientom lokalnie, globalnie bądź zdalnie niezbędnych specjalistów i kadrę zarządzającą. Dostarczamy również rozwiązania projektowe, które pozwalają klientom budować przewagę konkurencyjną i optymalizować koszty prowadzonej działalności.

Więcej informacji na stronie www.experis.pl

Talent Solutions

Pomagamy klientom tworzyć strategię dopasowaną do zmieniającego się świata pracy, dotyczącą przyciągania i zatrzymywania pracowników w organizacji oraz ich rozwoju na każdym szczeblu kariery zawodowej, przy wykorzystywaniu danych i technologii na różne sposoby.

Więcej informacji dostępnych pod adresem www.talentsolutions.manpowergroup.pl

Wizja i wartości

Wartości ManpowerGroup stanowią Ludzie, Wiedza i Innowacje. Te trzy elementy opisują nasze cele, źródło sukcesu oraz sposób działania. Ich kombinacja przedstawia to, co w naszej firmie jest najcenniejsze i wyróżnia nas spośród konkurencji. Dzięki ich sprawnemu funkcjonowaniu osiągamy to, co dla innych jest niemożliwe, wytyczając nowe ścieżki i cały czas podwyższając stawianą sobie poprzeczkę.

Naszą wizją jest bycie liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług na rynku pracy, które pozwalają naszym klientom i kandydatom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (425)