Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAN Shared Services Center sp. z o.o.

Kolorowa 6
60-198 Poznań
wielkopolskie, Polska

manssc.pl

NIP: 5252350920

Witamy w MAN Shared Services Center!

Jesteśmy jednym z pierwszych Centrów Usług Wspólnych (SSC – Shared Service Center) otwartych w Poznaniu.

Działamy na rynku już od 2006 roku, realizując procesy z zakresu finansów, księgowości, zakupów, HR oraz IT dla spółek produkcyjnych i serwisowo-sprzedażowych grupy MAN z 17 różnych krajów.

Nasze Centrum zatrudnia około 300 osób pracujących w obszarach:

  • Purchase to Pay
  • Order to Cash
  • Master Data
  • General Ledger & Reporting
  • Human Resources & Payroll
  • Procurement
  • IT

W codziennej pracy wykorzystujemy aż 11 języków obcych - między innymi język niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski czy turecki.

Jakość, doświadczenie, technologia

Jakość, terminowość i zadowolenie klientów to nasze cele. Działamy w myśl zasady Simplifying business has many faces, nieustannie standaryzując i optymalizując wykonywane procesy. Usprawnienia, nad którymi pracujemy, pozwalają nam coraz efektywniej wspierać naszych klientów, czyli pozostałe spółki MAN.

Będąc pionierami nowoczesnych technologii w zakresie finansów, jako pierwsi na rynku poznańskim wprowadziliśmy do księgowości roboty. Wspomagają one nasze Centrum m.in. wykonując powtarzalne czynności w dziale P2P, co umożliwia naszym pracownikom skupienie się na bardziej wymagających zadaniach i projektach. Roboty wspierają także procesy w zespołach Intercompany, Master Data oraz w Controllingu.

MAN SSC to przede wszystkim ludzie…

...którzy skupiają się na tym, co dla nich ważne i angażując się w rozmaite projekty inicjują wiele ciekawych wydarzeń. Poza codzienną pracą uczestniczymy w akcjach charytatywnych i proekologicznych, bierzemy udział w aktywnościach sportowych, integracjach firmowych oraz wydarzeniach kulturalnych.

Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu – zapraszamy do zakładki „Oferty pracy” lub bezpośrednio na naszą stronę internetową: https://manssc.pl

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)