Dane kontaktowe

MAN Bus Sp. z o.o.

1 Maja 12
27-200 Starachowice
świętokrzyskie, Polska
Telefon: +48 41 27 34 110
[email protected]

www.mantruckandbus.pl

NIP: 5342082736

Pracuj z nami!

Jeśli jesteś osobą, którą cechuje entuzjazm do techniki, która chciałaby współpracować przy rozwoju wybiegających w przyszłość produktów - to zapraszamy do firmy MAN Bus w Starachowicach. Szukamy kandydatów, którzy chcą z zapałem tworzyć i przekraczać granice technologiczne. Poszukujemy osobowości, które wyróżniają się wysokimi strategicznymi, biznesowymi oraz społecznymi kompetencjami, które równocześnie pozostają otwarte na inne kultury.

Proces rekrutacji składa się u nas z dwóch części. Pierwsza to rozmowa rekrutacyjna, podczas której kandydaci do pracy mają szansę zaprezentowania swojej osoby. Druga część to sprawdzenie posiadanych umiejętności i w zależności od wymagań może to być np. przeprowadzenie próbek spawalniczych lub przetłumaczenie tekstu z języka obcego bądź rozwiązanie zadania w Excelu.

Adres, na który można wysyłać swoje CV to [email protected]

Proces wdrożenia

Pomyślnie zwieńczony proces rekrutacji to dopiero pierwszy krok na drodze ku pełnemu sukcesowi zatrudnieniu. Adaptacja nowego pracownika jest ostatnim etapem rekrutacji i doboru pracowników. Każda nowa osoba w firmie to pewna zmiana. Aby ułatwić okres adaptacji w firmie zapewniamy nowo zatrudnionym osobom kompleksowy program wdrożeniowy, który pozwala poznać specyfikę firmy i stanowiska. Program wdrożenia jest wieloetapowy. W pierwszym dniu pracy nowe osoby przechodzą obowiązkowe szkolenia z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej, a w następnym dniu instruktaż na stanowisku pracy. W kolejnych dniach pracownicy wdrażają się pod okiem bezpośredniego przełożonego i wyznaczonego opiekuna. Nowo zatrudniona osoba ma przygotowany indywidualny plan wdrożenia, który ma na celu łatwe i szybkie wdrożenie się w przyszłe obowiązki. Pracownicy zapoznają się z pracą na swoim stanowisku oraz poznają organizację pracy w swoim obszarze. W kolejnym etapie pracownicy uczestniczą w spotkaniach wdrożeniowych składających się z serii spotkań z zespołem HR, a także przedstawicielami innych działów. W trakcie szkoleń wdrożeniowych zapoznają się m.in. z wewnętrznymi regulacjami z zakresu:

  • prawa pracy
  • bezpieczeństwa i higieny pracy
  • ochrony środowiska
  • KAIZEN oraz 5S

Nieodłącznym elementem wdrożenia jest prezentacja zakładu, jego struktury organizacyjnej, historii oraz produktów. Pracownicy pod okiem doświadczonych kolegów poznają również proces produkcyjny. Nowo zatrudnieni w ramach wdrożenia otrzymują od swoich Opiekunów personalnych pakiet niezbędnych informacji na temat przysługujących benefitów i obowiązujących procedur wewnętrznych.