Dane kontaktowe

MAN Bus Sp. z o.o.

1 Maja 12
27-200 Starachowice
świętokrzyskie, Polska
Telefon: +48 41 27 34 110
[email protected]

www.mantruckandbus.pl

NIP: 5342082736

Co oferujemy naszym pracownikom?

Rozwijamy kompetencje

Rozwój jest istotnym elementem naszego życia i pracy. MAN Bus zapewnia swoim pracownikom możliwości, które zwiększają ich uprawnienia, wspierają rozwój kompetencji oraz doskonalą znajomość języków obcych.

Dodatkowa opieka medyczna

Każdy pracownik MAN może przystąpić do dodatkowego ubezpieczenia medycznego, którego koszt w całości pokrywa pracodawca. Prywatna opieka medyczna daje szybki i wygodny dostęp do wielu specjalistycznych usług, bez dodatkowych kosztów i skierowań. W ramach tego ubezpieczenia można również skorzystać z np. bezpłatnych szczepień przeciwko grypie lub szkoleń z udzielania pierwszej pomocy. Raz na dwa lata każdy pracownik może skorzystać z programu Przegląd Zdrowia, dzięki któremu może się poddać profilaktycznym rozszerzonym badaniom. Na ten cel pracodawca udziela pełnopłatnego urlopu

OK System

Pracownicy MAN mają możliwość korzystania z pakietów sportowo-rekreacyjno-rozrywkowych na preferencyjnych warunkach

Przyszła mama

Kobiety w firmie MAN Bus stanowią około 11% całej załogi. Aby ułatwić paniom aktywność zawodową w tym szczególnym okresie, jakim jest ciąża, nasza firma przygotowała dodatkowe udogodnienia w postaci:

  • skrócenia czasu pracy do 6 godzin przy pozostawieniu wynagrodzenia na dotychczasowym poziomie
  • udzielenia czasu wolnego na badania związane z ciążą przy zachowaniu wynagrodzenia,
  • wyposażenia miejsca pracy w wygodny fotel, dostosowany do pracy kobiet w ciąży.

Lwiątko MAN

Lwiątko MAN to bardzo sympatyczna akcja skierowana do świeżo upieczonych rodziców. Chcemy, aby każda mama i każdy tata czuli się wyróżnieni, ponieważ moment narodzin nowego członka rodziny to wyjątkowy czas dla każdego z nas. Aby wspólnie uczcić to wielkie wydarzenie, każdemu nowonarodzonemu dziecku naszego pracownika przekazujemy drobny upominek).

Bon na Dzień Kobiet

Na Dzień Kobiet Kierownictwo Zakładu od kilku lat przygotowuje dla każdej z pań miłą niespodziankę w postaci bonów pieniężnych do sieci drogerii.

Nagrody jubileuszowe

Od kilku już lat, oprócz premii jubileuszowych, organizujemy dla naszych jubilatów spotkania z kierownikiem zakładu. Każdy jubilat otrzymuje pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Spotkania te są również doskonałą okazją do rozmowy na temat bieżących wydarzeń w firmie.

Piknik Rodzinny

Dla wszystkich pracowników i ich rodzin organizujemy latem piknik rodzinny połączony z drzwiami otwartymi w naszym zakładzie. Dzięki temu mamy możliwość pokazania naszym bliskim miejsca, w którym pracujemy. Na zakładowym parkingu organizujemy liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, które przyciągają do nas mnóstwo gości pragnących miło spędzić wolny czas.

Bal Karnawałowy

Każdego roku organizujemy dla naszych pracowników bal karnawałowy. Chętnych nie brakuje! Pyszne jedzenie, dobra muzyka i przede wszystkim wspaniała atmosfera stanowią o sukcesie naszych corocznych bali.

Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa

Każdy pracownik ma prawo przystąpić do PKZP po wcześniejszym złożeniu odpowiedniej deklaracji, w której określa wysokość miesięcznej składki (minimum 3% swojego wynagrodzenia). Zadeklarowana składka na PKZP jest potrącana z wynagrodzenia i zapisywana na indywidualnym koncie pracownika i tworzy narastająco jego wkłady. Prawo do otrzymania pożyczki z PKZP nabywa się po upływie 2 miesięcy od momentu przystąpienia. PKZP na wniosek pracownika udziela nieoprocentowanych pożyczek w wysokości ustalonej wg zasad).

  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przywilej korzyści VW (MAN jest częścią Grupy Volkswagen. Dzięki temu nasi pracownicy, przy zakupie samochodów marki Volkswagen, Seat i Skoda, mogą korzystać z preferencyjnych rabatów

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Pożyczki niskooprocentowane na cele remontowo-budowlane
  • Zapomogi losowe