Dane kontaktowe

MAN Bus Sp. z o.o.

1 Maja 12
27-200 Starachowice
świętokrzyskie, Polska
Telefon: +48 41 27 34 110
[email protected]

www.mantruckandbus.pl

NIP: 5342082736

MAN Bus – poznaj nas !

W firmie MAN Bus w Starachowicach produkowane są niskopodłogowe autobusy miejskie marki MAN z napędem konwencjonalnym, hybrydowym oraz na gaz ziemny. Rocznie zakład w Starachowicach opuszcza średnio ponad 1700 gotowych pojazdów. Zatrudniamy ponad 2400 wykwalifikowanych pracowników.

Wykwalifikowani pracownicy, własny ośrodek kształcenia spawaczy, najnowocześniejsza linia do zabezpieczania antykorozyjnego autobusów, doskonale wyposażone laboratoria pomiarowe oraz park maszynowy są gwarancją zachowania najwyższych standardów produkcyjnych.

Jakość wyprodukowanych autobusów doceniają klienci z całego świata. Niskopodłogowe autobusy MAN ze Starachowic jeżdżą nie tylko pod drogach całej Europy (Francja, Holandia, Wielka Brytania, Niemcy), ale i w Azji (Turkmenistan, Hong Kong, Singapur).

WARTOŚCI MAN

System wartości MAN opiera się na szacunku, pracy zespołowej, dążeniu do celu, orientacji na klienta oraz uczciwości. To one są wyznacznikami naszych działań, kierują naszą pracą i wskazują drogę naszym celom. W najbliższym czasie przed firmą stoi wiele nowych wyzwań. Co roku stawiamy sobie ambitne cele, aby optymalizować i usprawniać nasze procesy we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Te wszystkie działania przyczyniają się do tego, że jako organizacja ciągle się rozwijamy a nasze produkty są cenione przez naszych klientów i coraz bardziej konkurencyjne na rynku.

Ostatnie wpisy dla MAN Bus Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

  • MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach

    Starachowice, świętokrzyskie

    2019-07-13
  • MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach

    Starachowice, świętokrzyskie

    2019-07-12

zobacz wszystkie oferty pracy (2)