Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Al. Krakowska 61
02-183 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.makrokariera.pl

NIP: 5220002860

POZNAJ NAS

JESTEŚMY

Międzynarodową firmą  z branży handlu hurtowego
Na co dzień swoje usługi dedykujemy przedsiębiorcom, ale MAKRO skala to także wielkie możliwości dla Ciebie!

Zespołem pasjonatów i food lovers’ów 
O żywności wiemy bardzo dużo i z entuzjazmem odpowiadamy na nawet najbardziej wymagające zapotrzebowania naszych Klientów.

Miłośnikami środowiska
Nie pozostajemy obojętni na środowisko i zdrowie – promujemy zdrową żywność i stale poszerzamy asortyment z certyfikatem produktów EKO i BIO. Wszystkie nasze placówki w Polsce posiadają wdrożony i certyfikowany System Bezpieczeństwa Żywności ISO 22000. Co więcej, nie marnujemy naszych produktów, ich nadwyżki przekazujemy do Banków Żywności.

Partnerem dla Niezależnego Biznesu
Będąc częścią globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, obsługujemy 21 milionów klientów w 25 krajach na całym świecie. W Polsce hale MAKRO znajdziesz w 29 lokalizacjach.

Firmą, która docenia i inwestuje w potencjał swoich pracowników
Poza standardowymi formami szkoleń, nasi Pracownicy doskonalą swoje umiejętności uczestnicząc
w programach rozwojowych, m.in. w Akademiach Sił Sprzedaży, Aktywnej Dystrybucji czy Specjalistów ds. Zarządzania Kategorią Produktów.

Organizatorem wydarzeń rozwijających karierę
Naszymi działaniami staramy się wspierać utalentowanych, ambitnych absolwentów i młodych profesjonalistów. Ogólnopolski program rozwojowy „Szef dla Młodych Talentów” to wydarzenie skierowane do uczniów szkół o profilu gastronomicznym, które pozwala uczestnikom na dalszy rozwój.

Kuźnią talentów
Wiemy jak dostrzec w ludziach pasję i wiemy jak ją rozwijać. Dla ambitnych absolwentów studiów wyższych stworzyliśmy dwuletni program menedżerski  METRO POTENTIALS International Management Trainee Program, a osoby mające żyłkę handlowca zapraszamy do Akademii Młodszych Przedstawicieli Handlowych. Wierzymy, że praca z najlepszymi jest łatwiejsza i przyjemniejsza – już blisko 200 absolwentów akademii zasiliło szeregi naszych Sił Sprzedaży.
 

Jeśli podobnie jak my masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć – dołącz do naszego Zespołu! Dowiedz się więcej o MAKRO – zobacz film:

Ostatnie wpisy dla MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (37)