Dane kontaktowe

MakoLab SA

Ogrodowa 8
91-062 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 239 28 50
[email protected]

makolab.com/pl-pl

NIP: 7250015526

POZNAJ NAS

Jesteśmy MakoLab - Digital Solutions Agency i realizujemy projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji. Swój sukces zawdzięczamy zespołowi kompetentnych ludzi, wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu projektów krajowych i zagranicznych i stosowaniu najlepszych z dostępnych narzędzi.

Nasza główna siedziba mieści się w Łodzi. Mamy też biura w Warszawie, Lublinie, Londynie, Paryżu i Gainesville (Floryda, USA).

Jesteśmy stabilnie rosnącą spółką giełdową, nasze finanse są przejrzyste i dostępne dla wszystkich. Jesteśmy jedną z większych niezależnych agencji interaktywnych w Polsce.

ZOBACZ CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

TWORZYMY

platformy komunikacyjne i prosprzedażowe: strony i portale internetowe, e-sklepy, systemy biznesowe, aplikacje mobilne, usługi z obszaru Data i semantyki, a także kreacji i multimediów, user experience, e-marketingu i analityki webowej.

ZNAMY SIĘ NA

kodowaniu, hostingu, integracji oprogramowania, UX i web design, analityce internetowej, e-marketingu, mediach społecznościowych, content marketingu.  

PRACUJEMY

dla największych korporacji globalnych i mniejszych podmiotów lokalnych. Naszą ofertę kierujemy do klientów z dowolnego sektora gospodarki, ale dominują rozwiązania dla branż motoryzacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, nieruchomości komercyjnych. Zaufali nam m.in. tacy klienci jak Alians Renault-Nissan, Toyota Motor Europe, Gjensidige Forsikring ASA, RCI Banque, PZU Lietuva, mBank, Nusil, Maspex czy Ceramika Paradyż. 

Ostatnie wpisy dla MakoLab SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)