Dane kontaktowe

Mako TSL

Aleja Wolności 30
84-300 Lębork
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 500 34 36

www.makotsl.com

NIP: 8411640389

O NAS

Jesteśmy największą spedycją w Polsce w sektorze transportu lekkiego (DMC do 3.5 T) - busów plandek przystosowanych do transportu międzynarodowego. Dysponujemy flotą ponad 500 aut i jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdego klienta z niemal 100% gwarancją punktualności. W swojej flocie posiadamy również ciężarówki o DMC do 40 T. Na rynku transportowym działamy od 2011 roku. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdy transport wyłączając jedynie transport ponadgabarytowy. W głównej mierze jesteśmy nastawiamy się na rynki zachodnie. Nasz młody, bardzo ambitny zespół spedytorów organizuje transporty door-to-door w konkurencyjnej cenie i błyskawicznym czasie. 

Zapraszamy do współpracy i wspólnego korzystania z dużych możliwości Mako TSL. 

Komunikujemy się w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim.  

Kogo Szukamy

W naszej firmie zatrudnionych jest ponad 160 osób. Są to młodzi, ambitni ludzie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i dążą do osiągania jak najlepszych wyników.

Od 2017 roku działa u nas program szkoleniowy AKADEMIA MAKO. Jest to cykl szkoleń przeznaczony dla nowych pracowników, którego celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych spedytorów. Nasi pracownicy mają niepowtarzalną okazję zdobycia cennego doświadczenia i uczenia się od najlepszych.  

Jeśli jesteś młodą, ambitną osobą, która chce postawić swoje pierwsze (lub drugie ;) ) kroki w branży TSL - Ciebie szukamy! Wymagamy łatwości w komunikowaniu się, odrobiny odwagi i płynnej znajomości języka angielskiego.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, koniecznie odwiedź naszą stronę! http://www.makotsl.com

Co oferujemy?

- Bogaty wachlarz dodatków (Multisport Plus, Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, etc.)

- "Domową" atmosferę w pracy (własne miejsce na kapcie/buty, etc.) 

- Open Bar (soft) w naszej kuchni :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)