Dane kontaktowe

Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.

ul. Barska 7/9
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 54 412 66 00
[email protected]

www.majsterbudowlaneabc.pl

NIP: 8883093173

5 faktów o nas

✓ Majster Budowlane ABC to najszybciej rozwijająca się sieć DIY w Polsce.

✓ 25 lat doświadczenia na rynku.

✓ 1000 punktów handlowych w całej Polsce w modelu partnerskim.

✓ Jesteśmy polską firmą i częścią Grupy Majster.

✓ W centrali zatrudniamy ponad 100 pracowników.

Jedyna taka sieć w Polsce

Majster Budowlane ABC od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w handlu materiałami budowlanymi. Dzisiaj działamy w skali całej Polski. Stawiamy na polską przedsiębiorczość, tworząc jedną z największych sieci zrzeszającą i wspierającą prywatnych przedsiębiorców pod silnymi markami Pszczółka, Profi i Majster Budowlane ABC.

Współpracujemy z czołowymi producentami z branży DIY, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Cyklicznie organizujemy Kongresy oraz Targi Majster Partner, których zwieńczeniem jest wielka gala z mnóstwem atrakcji dla naszych Partnerów, w tym występy największych gwiazd polskiej sceny artystycznej.

W dowód uznania za dynamiczny rozwój i zwiększanie wartości firmy zostaliśmy uhonorowani między innymi takimi nagrodami jak Diamenty Forbesa, Doceniają nas również Konsumenci, dzięki czemu jesteśmy także laureatem nagrody Lauru Konsumenta.

Buduj z nami wspólną przyszłość!

Szukamy pełnych pasji i zaangażowania doświadczonych profesjonalistów, z którymi będziemy mogli skutecznie realizować nasze plany. Wierzymy w talent i potencjał naszych pracowników, dlatego tworzymy dynamiczne środowisko umożliwiające swobodny rozwój.

Przed nami bardzo ciekawe wyzwania związane z ambitnymi planami dużego rozwoju i objęcia pozycji czołowej sieci na rynku DIY. Budowa silnej polskiej marki jest powodem do dumy. Tym bardziej warto być częścią zespołu, który wspólnie kreuje przyszłość.

Twórz wraz z nami nową historię polskiego handlu w sektorze DIY. Stań się częścią rodziny hołdującej takim wartościom jak pasja, zaangażowanie, szacunek.

Nie bój się zmian - wykorzystaj je do budowy lepszego jutra!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)