Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Majorel Polska

ul. Królowej Jadwigi 43
61-781 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.majorel.com.pl

NIP: 5272849893

_

Majorel Polska

ul. Roosevelta 18
60-829 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.majorel.com.pl

Majorel Polska

al. Piastów 30
71-064 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

www.majorel.com.pl

Quattro Business Park

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 25
31-476 Kraków
małopolskie, Polska

Tertium Business Park

ul. Lublanska 34
31-476 Kraków
małopolskie, Polska

Regus K1 Office

ul. Aleja Pokoju 1
31-548 Kraków
małopolskie, Polska

ul. Generała Józefa Bema nr 2
50-265 Wrocław
dolnośląskie, Polska

PAKIET KAFETERYJNY

To Ty wybierasz, z jakich benefitów chcesz korzystać. Interesuje Cię opieka medyczna LuxMed? Chciałbyś ćwiczyć na siłowni z kartą OK System Fit&More? A może zależałoby Ci na karcie żywieniowej lub dofinansowaniu wydatków na kulturę? Sam zdecyduj. :)

Możliwość awansu wewnętrznego

Zależy nam na rozwoju pracowników. Właśnie dlatego regularnie ogłaszamy rekrutacje wewnętrzne. Przeczytaj na naszym blogu historie ludzi, którzy są żywym przykładem na to, że w Majorel można znaleźć swoją ścieżkę kariery.

Blog - Majorel Careers Poland: https://jobs.majorel.com/poland/pl/blog/#moja-kariera-w-majorel

Międzynarodowe środowisko

W Majorel Polska pracują ludzie z każdego zakątka świata - z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji i Afryki. Tylko w jednej z naszych lokalizacji w Szczecinie pracują ludzie z ponad 41 krajów. Bez względu na pochodzenie, kolor skóry, wyznanie lub tradycje, tworzymy jeden zespół, okazując sobie wzajemny szacunek i zrozumienie.

Udział w akcjach CSR

Wspieramy potrzebujących - tylko w ostatnim czasie wysyłaliśmy paczki z łakociami do Domu Pomocy Społecznej i Ośrodka Wsparcia Dla Ofiar Przemocy W Rodzinie, pomogliśmy schroniskom dla zwierząt, zaadoptowaliśmy liska polarnego z ZOO i wspieraliśmy młodych sportowców z cukrzycą. Przeprowadziliśmy również szereg akcji związanych z ekologią. Na dachu jednego z naszych biur w Poznaniu stoją ule. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w nasze DNA. Poza tym zwyczajnie fajnie jest pomagać. :)

Feel Good

Program Feel Good został opracowany po to, żeby każdy z pracowników lub współpracowników Majorel czuł się u nas dobrze. Ambasadorzy Feel Good przygotowują lokalne inicjatywy w Majorel i wspierają nowych kolegów – od konsultantów call center aż po team managerów. W ramach akcji Feel Good nasi pracownicy otrzymują paczki z pysznymi słodyczami i owocami, mogą brać udział w kursach, warsztatach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami i po prostu dobrze się bawić.

Praca w trybie home office

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Dlatego w czasie pandemii wielu z nas pracuje w trybie home office. Mamy również nowoczesne biura w Poznaniu, Szczecinie, Krakowie i Wrocławiu, które są położone w miejscach, do których łatwo się dostać komunikacją miejską.