Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Majorel Polska

ul. Królowej Jadwigi 43
61-781 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.majorel.com.pl

NIP: 5272849893

_

Majorel Polska

ul. Roosevelta 18
60-829 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.majorel.com.pl

Majorel Polska

al. Piastów 30
71-064 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

www.majorel.com.pl

Quattro Business Park

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 25
31-476 Kraków
małopolskie, Polska

Tertium Business Park

ul. Lublanska 34
31-476 Kraków
małopolskie, Polska

Regus K1 Office

ul. Aleja Pokoju 1
31-548 Kraków
małopolskie, Polska

ul. Generała Józefa Bema nr 2
50-265 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Poznaj Nas

W Majorel zajmujemy się obsługą klienta – to dla nas coś więcej niż tylko praca. Rozumiemy, że zły rozmiar sukienki to nie po prostu zły rozmiar sukienki, ale impreza, na którą ktoś nie pójdzie i nie pozna miłości swojego życia. Właśnie my jesteśmy ludźmi pomagającymi przetrwać te małe wielkie katastrofy. Odbieramy telefony, odnajdujemy zagubione paczki, odblokowujemy zawieszone transakcje i ratujemy czyjś dzień. Każdego dnia!

Stawiamy na człowieka, jego osobowość i predyspozycje. Brak doświadczenia nie jest dla nas żadną przeszkodą. Możesz być studentem, absolwentem, a także emerytem! Jeśli znasz naprawdę nieźle jeden z 13 języków, w których pracujemy, masz pozytywne nastawienie, lubisz ludzi, chcesz im pomagać w rozwiązywaniu problemów i nie boisz się wyzwań, to szukamy właśnie Ciebie! Całej reszty chętnie Cię nauczymy.

Więcej o nas

W Majorel różnorodność jest częścią naszego DNA. Czujemy się zobowiązani do zapewnienia równych szans zatrudnienia i tworzenia środowiska integracyjnego dla wszystkich kandydatów i pracowników. W procesie rekrutacji są brani pod uwagę wszyscy kandydaci - bez względu na płeć, rasę, kolor skóry, wyznanie, religię, pochodzenie narodowe, wiek, niepełnosprawność, stan cywilny, ciążę, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (102)