Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

ul. Świętego Mikołaja 18-20
50-128 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

NIP: 6222788316

Dodatkowe lokalizacje

MAHLE Polska Sp. z o.o.

ul. Mahle 6
63-700 Krotoszyn
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

ul. Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

Benefity

Opieka medyczna

W ramach firmowego pakietu prywatnej opieki medycznej, możecie skorzystać z dużej liczby ośrodków medycznych, konsultacji i pomocy lekarzy specjalistów. Pracownicy mogą w łatwy i szybki sposób umówić wizytę w dogodnych terminach zarówno dla siebie, jak i osób bliskich.

Kursy językowe

W MAHLE pracujemy w międzynarodowym środowisku. Kursy językowe, które gwarantujemy usprawnią twoją komunikację w strukturach naszej firmy. Oferujemy możliwość nauki języków na różnych stopniach zaawansowania, dostosowanych do waszych aktualnych umiejętności.

Atrakcyjny BONUS relokacyjny

Jeżeli zamierzasz przeprowadzić się w związku z podjęciem pracy w MAHLE, przysługuje ci jednorazowy bonus relokacyjny, w wysokości 7000 zł gdy przeprowadzasz się sam/a lub 11000 zł jeśli z rodziną. Pakiet relokacyjny przysługuje osobom, które przeprowadzają się z odległości min. 100 km od zakładu pracy.

Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe

Karmimy dusze i zmysły. Dofinansowujemy zakup biletów na mecze i imprezy sportowe, sezonowych karnetów czy biletów do kina i teatru. Często są to atrakcje, które trudno zakupić inną drogą.

Szkolenia rozwojowe

W MAHLE możecie rozwijać się nie tylko przez realizację ciekawych  i ambitnych zadań, ale również przez dedykowane szkolenia w obszarach różnych specjalizacji.

Elastyczny czas pracy

Szanujemy wasz czas i rozumiemy potrzeby pozazawodowe, dlatego dla dużej części pracowników oferujemy elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w nietypowych godzinach lub na część etatu. W uzasadnionych przypadkach możemy również zaproponować wybrane dni pracy w systemie „home office”.

Posiłki dla pracowników

W naszych stołówkach zakładowych dostarczamy Wam odpowiedniej ilości kalorii, staramy się przy tym uwzględniać Wasze zróżnicowane podniebienia i potrzeby. Tam gdzie nie ma kantyny podnosimy Wasz poziom cukru we krwi choćby przez kanapkowe i owocowe dni.

Multisport – bo mówią, że sport to zdrowie

Dla aktywnych, i tych, którzy jeszcze planują takimi być, mamy ofertę karty wstępu do tysięcy obiektów sportowych i rekreacyjnych. Karta może również obejmować Waszych życiowych partnerów i dzieci.

Korzystne ubezpieczenie

Czasami sprawy nie układają się po naszej myśli - może lepiej żeby w takich sytuacjach o pieniądze martwił się ubezpieczyciel, a nie my. Oferujemy Wam możliwość dodatkowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach.

Branża motoryzacyjna

Dla sporej grupy z nas motoryzacja to na tyle fajna i ciekawa branża, że kwalifikuje się do silnych i trudnych do przecenienia benefitów pracy w MAHLE.

Wyjątkowi współpracownicy i klienci

Pracują z nami mili i ciekawi ludzie, często o wyjątkowych pasjach, zatem praca z nimi też jest wyjątkowa. Naszymi klientami są najwięksi na świecie producenci samochodów, również tych bardzo ekskluzywnych. Tutaj nie ma miejsca na nudę.

Bonus za polecenie pracownika

Doceniamy gdy polecacie nam swoich znajomych jako kandydatów do pracy. Wyrażamy to nie tylko uściskiem dłoni, ale również bonusem finansowym.

Zniżki na produkty i usługi

Bycie pracownikiem MAHLE przynosi wiele korzyści - oferujemy Wam zniżki na produkty i usługi u lokalnych dostawców. Hasło „MAHLE” otwiera wiele drzwi.