Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

ul. Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

NIP: 6222788316

Dodatkowe lokalizacje

MAHLE Polska Sp. z o.o.

ul.Mahle 6
63-700 Krotoszyn
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

ul. Św. Mikołaja 18-20
50-128 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

Benefity

Opieka medyczna

We Wrocławiu, w ramach firmowego pakietu prywatnej opieki medycznej, możecie korzystać z dużej liczby ośrodków medycznych i pomocy lekarzy specjalistów. Podobnie w Krotoszynie w ramach programu opieki medycznej udzielane są konsultacje u wielu specjalistów oraz usługi rezonansu magnetycznego. W Ostrowie jesteśmy w trakcie tworzenia systemu prywatnej opieki medycznej, jednak miasto posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę publicznych ośrodków medycznych. Znajduje się tutaj jeden z najnowocześniejszych szpitali w regionie, z nowoczesnymi oddziałami m.in. dziecięcym i położniczym oraz bazą ratownictwa powietrznego stacjonującą na pobliskim lotnisku.

Kursy językowe

Jesteśmy globalną firmą i chcemy abyście współpracowali z koleżankami i kolegami z innych krajów. Pomagamy Wam w tym oferując możliwość odbywania kursów językowych na różnych stopniach zaawansowania, dostosowanych do Waszych aktualnych umiejętności.

Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe

Karmimy dusze i zmysły. Dofinansowujemy zakup biletów na mecze i imprezy sportowe, sezonowych karnetów czy biletów do kina i teatru. Często są to atrakcje, które trudno zakupić inną drogą.

Szkolenia rozwojowe

W MAHLE możecie rozwijać się nie tylko przez realizację ciekawych  i ambitnych zadań, ale również przez dedykowane szkolenia, i to nie tylko z obszarów Waszej specjalizacji.

Elastyczny czas pracy

Szanujemy wasz czas i rozumiemy potrzeby pozazawodowe, dlatego dla dużej części pracowników oferujemy elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w nietypowych godzinach lub na część etatu. We Wrocławiu możemy również zaproponować wybrane dni pracy w systemie „home office”.

Nie będziecie głodować

W naszych stołówkach zakładowych dostarczamy Wam odpowiedniej ilości kalorii, staramy się przy tym uwzględniać Wasze zróżnicowane podniebienia i potrzeby. Tam gdzie nie ma kantyny podnosimy Wasz poziom cukru we krwi choćby przez kanapkowe i owocowe dni.

Multisport – bo mówią, że sport to zdrowie

Dla aktywnych, i tych, którzy jeszcze planują takimi być, mamy ofertę karty wstępu do tysięcy obiektów sportowych i rekreacyjnych. Karta może obejmować również Waszych życiowych partnerów i dzieci.

Korzystne ubezpieczenie

Czasami sprawy nie układają się po naszej myśli - może lepiej żeby w takich sytuacjach o pieniądze martwił się ubezpieczyciel, a nie my. Oferujemy Wam możliwość dodatkowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach.

Branża motoryzacyjna

Dla sporej grupy z nas motoryzacja to na tyle fajna i ciekawa branża, że kwalifikuje się do silnych i trudnych do przecenienia benefitów pracy w MAHLE.

Wyjątkowi współpracownicy i klienci

Pracują z nami mili i ciekawi ludzie, często o wyjątkowych pasjach, zatem praca z nimi też jest wyjątkowa. Naszymi klientami są najwięksi na świecie producenci samochodów, również tych bardzo ekskluzywnych. Tutaj nie ma miejsca na nudę.

Bonus za polecenie pracownika

Doceniamy gdy polecacie nam swoich znajomych jako kandydatów do pracy. Wyrażamy to nie tylko uściskiem dłoni, ale również finansowym bonusem. Zresztą pamiętajcie, że znajomi mogą się na Was obrazić jeśli będziecie ukrywać przed nimi, że praca w MAHLE jest taka fajna.

Zniżki na produkty i usługi

Bycie pracownikiem MAHLE to nie tylko prestiż i szyk „na salonach”. To często również zniżki na produkty i usługi u lokalnych dostawców. Hasło „MAHLE” otwiera wiele drzwi.